2024, balandžio 18, Ketvirtadienis

Penktadienį – Vasarvidžio šventė

2017 m. birželio 23 d. 18 val. Skaistakalnio parke prasidės Vasarvidžio šventė.

Vasarvidžio šventės neatsiejama dalimi tapo tradicinė mugė. Jau nuo 13 val. tautinio ir kulinarinio paveldo puoselėtojai, amatininkai ir profesionalūs menininkai, ūkininkai ir prekybininkai mugėje prekiaus ne tik šventėms, bet ir kasdienai reikalingais produktais ir kūriniais.

Penktadienį rengiamos Vasarvidžio šventės metu, jau ketvirtą kartą vyks pyragų konkursas – bus išrinktas skaniausias, didžiausias, puošniausias skanumynas. Į šią bendruomeniškumą skatinančią akciją įsijungė krašto bendruomenės, įstaigos, organizacijos, kepyklėlės, pavieniai asmenys. Nugalėtojai atskirose kategorijose („Pyragų pyragas“, „Vasaros spalvos“, „Tikras lietuviškas“, „Vasarvidžio pyragas“, „Skaistakalnio populiarusis“, „Emigranto svajonė“, „Vaikystės pyragas“) bus apdovanoti prizais.

Vasarvidžio šventės programoje – amatų artelė, Janinos žolynų, Jonų varžytuvių, vaikų pramogų kiemai, kinas po atviru dangumi. Koncertinėje programoje numatyti Simono Donskovo, „Auli“ (Latvija), „Kūjelių“, „Ugnies valdovų“ pasirodymai.

- Reklama -

Naujausi straipsniai