Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka savo skaitytojams siūlo naują paslaugą – knygomatą.

Prie bibliotekos Centrinių rūmų (Respublikos g. 14) pastatytas knygomatas suteikia galimybę pasiimti užsakytas knygas bet kuriuo paros metu ir visomis dienomis, per šventes bei savaitgalius. Naujasis įrenginys veikia ir bibliotekos darbo valandomis, tad lankytojai gali pasirinkti jiems patogesnį būdą – ar pasivaikščioti tarp knygų lentynų, išklausyti kvalifikuotų darbuotojų rekomendacijų, ar pasinaudoti knygomatu.

Knygomatu naudotis labai paprasta. Užsisakote knygą www.ibiblioteka.lt arba bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriaus tel. (8 45) 46 54 97. Kai tik bibliotekininkai ją įdės į knygomatą, į savo mobilųjį telefoną gausite SMS žinutę su PIN kodu. Šis ir bus būtinas atsiimant norimą knygą.

Nors knygomatas veikia vos kelias dienas, panevėžiečiams jis akivaizdžiai patinka, nes jau ėmė naudotis naująja paslauga. Svarbu tai, kad naujasis įrenginys pritaikytas ir turintiems negalią žmonėms. Be to, patogu tai, kad knygas galima grąžinti į šalia stovinčią grąžinimo dėžę.

Antrasis bibliotekos knygomatas įrengtas Aukštaičių g. 4. Panevėžiečiai juo galės naudotis rudenį, kada po renovacijos bus atidarytas Vaikų ir jaunimo edukacijos skyrius

Print Friendly, PDF & Email