MMD, lyderiaujanti monitorių bendrovė, pagal licenciją valdanti „Philips Monitors“ prekių ženklą, pristato „Philips 242B9T“ 24 colių LCD monitorių (23,8 colių/ 60,5 cm įstrižainė) su „SmoothTouch“ technologija. Šis funkcijomis gausus 16:9 jutiklinis monitorius naudotojams siūlo įspūdingą Full HD vaizdą, patikimas technologijas, tarp jų „IP54“ apsaugą nuo dulkių ir vandens, taip pat projekcinę talpinę dešimties lietimo taškų jutimo technologiją, užtikrinančią sklandų ir intuityvų atsaką į lietimą. Dėl paprastos sąsajos, akių apsaugos technologijų ir pritaikomo besilankstančio stovo, monitorius idealiai tinka profesionalams, dirbantiems tokiose įvairiose srityse, kaip mažmeninė prekyba, kompiuteriniai kasos terminalai (POS), žemėlapiai ir navigacija (POI), viešbučiai, parduotuvės, restoranai ir švietimas. „Philips 242B9T“ monitoriaus kaina prasideda nuo 299 EUR.

Pritaikomumas visur
„Philips 242B9T Touch“ monitorius pasižymi puikiu interaktyviu „SmoothTouch“ ekranu, skirtu užtikrinti natūralią, intuityvią sąveiką bet kuriuo naudojimo atveju. Projekcinė talpinė dešimties taškų jutimo technologija leidžia ekrane vienu metu naudoti dešimt pirštų, tai atveria naujas galimybes, tokias kaip lietimo gestų naudojimas su specialia programine įranga, o liečiamo ekrano plunksnakotis suteikia pranašumą, kai reikia didesnio tikslumo. Nuo lietimui jautrių programų iki bendrų profesionalių projektų ir patrauklių praktinių žaidimų, – šis monitorius lengvai apjungia malonumą su našumu. Kadangi šiuolaikiniai naudotojai yra kaip niekad lankstūs, „Philips 242B9T“ monitorius turi nuo atspindžių saugančią ekrano dangą, pritaikomą besilankstantį Z formos „SmartStand“ stovą ir pažangią „IP54“ apsaugą nuo vandens ir dulkių, dėl to šis monitorius yra pakankamai tvirtas, kad jį būtų galima naudoti bet kur tuo pačiu užtikrinant optimalų žiūrėjimo komfortą.

Šventė akims
„Philips 242B9T“ monitorius su „Full HD“ 1920 x 1080 raiška atvaizduoja visas smulkias detales, spalvas ir ryškumą, kurio šiuolaikiniai naudotojai nori ir tikisi. Toliau siekiant kokybiškai gerinti kiekvieną žiūrėjimo patirtį, „SmartContrast“ technologija automatiškai reguliuoja spalvų ir apšvietimo intensyvumą, atkurdama gilias tamsias ir spindinčias šviesias spalvų sritis, užtikrinandama aukščiausią vaizdo ir video įrašų kokybę. Ir norint užtikrinti, kad naudotojai galėtų visiškai mėgautis 24 colių ekranu, „Philips 242B9T“ monitorius siūlo daugybę funkcijų, kaip pvz.: „Flicker-Free“ technologiją, „LowBlue“ režimą, „EasyRead“ režimą ir kt.

Lengva naudoti ir lengva mylėti
Kiekviena „Philips 242B9T“ monitoriaus funkcija buvo sukurta taip, kad būtų užtikrinta nuosekliai maloni naudotojų patirtis. O kalbant apie jungčių galimybes, šis monitorius garantuoja maksimalų patogumą, nes turi daugybę funkcijų, kurios palengvina naudotojų darbą ir laisvalaikio veiklą. Tai yra HDMI 1.4, DVI-D, VGA ir „DisplayPort 1.2“ jungtys, taip pat du našumą didinantys ir greitai įkraunantys USB 3.1 prievadai.

Lanksčius, galingus, patogius „Philips 242B9T“ jutiklinius monitorius bus galima įsigyti už rekomenduojamą mažmeninę 299 EUR kainą.

Print Friendly, PDF & Email