2024, gegužės 23, Ketvirtadienis

Patekti į Panevėžį – tik esant būtinybei

LR Vyriausybei sugriežtinus karantino sąlygas nuo vakar,  gruodžio 16 d. 00:00 val. iki 2021 m. sausio 3 d. 24 val. ribojamas žmonių keliavimas į ir iš Panevėžio miesto. Ties 14 įvažiavimų į miestą stovi atitinkami draudžiamieji kelio ženklai, iš jų 7 vietose – pagrindiniuose įvažiavimuose į Panevėžį (Ramygalos g., J. Tilvyčio g., Klaipėdos g., Pušaloto g., Smėlynės g. Senamiesčio g., Velžio k.) įrengti policijos kontrolės postai.

„Susirgimų skaičiui koronavirusu Panevėžyje žymiai didėjant, visi privalome vengti nebūtinų kelionių ir judėjimo mieste, stengtis išlaikyti kuo mažesnį kontaktų skaičių, kiek įmanoma nesilankyti viešosiose vietose. Suprantama, kad šventės yra ta proga, kai norisi aplankyti artimuosius, tačiau neapsigaukime. Geriausia dovana šiais metais – tai galimybė visiems susitikti jau kitais – 2021-aisiais, kai pandemijos situacija tai leis“, – sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktorius Tomas Jukna.

Judėjimo kontrolė vykta nuolat, tik skirtingu intensyvumu, ypatingą dėmesį skiriant savaitgaliams ir švenčių dienoms, t. y. gruodžio 18 – 20 d., gruodžio 23 d. – 27 d. bei gruodžio 31 d. – sausio 3 d. Panevėžyje budės policijos ekipažai, jiems talkins policijos socialiniai partneriai – šauliai, Panevėžio priešgaisrinės gelbėjimo valdybos atstovai ir kt. Už karantino taisyklių nepaisymą grės baudos – nuo 500 iki 1500 Eur.

Savivaldybė informuoja, kad į Panevėžį išimtinais atvejais galės įvažiuoti tik tie asmenys, kurie atvyks dėl artimųjų giminaičių mirties, kai darbo vieta yra Panevėžio mieste, taip pat siekiant suteikti būtinąją medicinos pagalbą artimiesiems. Šis ribojimas netaikomas asmenims – vienos šeimos ar vieno namų ūkio nariams, vykstantiems į kitą nei savo gyvenamosios vietos savivaldybę, kurioje turi nekilnojamojo turto, priklausančio vienam iš šeimos ar namų ūkio narių nuosavybės teise, tačiau reikės turėti tai pagrindžiančius dokumentus – popierinius arba elektroninius, taip pat dėl kitų objektyviai pagrįstų neatidėliotinų priežasčių, kai vykti į kitą nei savo gyvenamosios vietos savivaldybę neišvengiamai būtina.

Jei, nepaisant visų aplinkybių, jums reikia skubiai vykti į kitą Savivaldybę ir turite klausimų, skambinkite policijos informacijos tel. 8 700 60 000.

Eismo ribojimai vyks: 

1. Kauno kelias (ties Ramygalos g. 151 pastatu)

2. Šiaulių kelias (ties Panevėžio miesto riba)

3. Dembavoje (Savanorių g.)

4. Senasis Vilniaus kelias (Velžio kelyje ties miesto riba)

5. Tinklų g. (ties Elektronikos – Tinklų gatvių sankryža)

6. Smėlynės g. (ties miesto riba)

7. Senamiesčio – Paliūniškio g. sankryža (greta miesto ribos)

8. J. Tilvyčio g. (ties miesto riba)

9. Pušaloto g. (ties miesto riba, netoli Bliūdžių)

10. Pamolainių g. (šalia Stetiškių – Pamolainių g. sankryžos)

11. J. Janonio g. (šalia Bernatonių g. sankryžos)

13. Tiekimo g. gale

14. Kaimynų g. (ties Kaimynų – Stiklių g. sankryža).

 

Eismo ribojimo įvažiavimuose/išvažiavimuose į/iš Panevėžio miesto schemą rasite ČIA.

- Reklama -

Naujausi straipsniai