2024, birželio 16, Sekmadienis

Paskutinę sekundę namuose patirta nesėkmė

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ tęsia kovas Betsafe-LKL pusfinalyje – ketvirtadienio vakarą Nenado Čanako auklėtiniai 89:90 (22:16, 17:22, 29:23, 21:29) namuose paskutinėmis sekundėmis patyrė nesėkmę prieš Kauno „Žalgirį“, kuris serijoje dabar pirmauja 2:0. Trečiasis mačas sekmadienį vyks laikinojoje sostinėje.

Rungtynės prasidėjo svečių atkarpa 5:0, bet Gedimino Oreliko trijų taiklių tritaškių įkvėpti panevėžiečiai irmajam ketvirčiui einant į pabaigą susikrovė plius aštuonis (20:12).

Antrojo kėlinio pradžioje „7bet-Lietkabeliui“ pavyko įgyti dviženklę persvarą (30:19), bet iki pertraukos kauniečiai ją ištirpdė iki minimalios (39:38). Per pirmus du kėlinius Panevėžio ekipai 14 taškų surinko Deividas Sirvydis.

Trečiajam kėliniui perkopus į antrą pusę panevėžiečiai vėl susigrąžino dviženklę persvarą (60:50), o pradedant lemiamą ketvirtį šeimininkai pirmavo septyniais taškais (68:61).

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui, po geresnės žalgiriečių pradžios, rezultatas buvo lygus (73:73). Likus minutei Djordje Gagičiaus dvitaškis su pražanga sumažino panevėžiečių atsilikimą iki vieno taško (82:83), bet jau kitoje atakoje Keenanas Evansas įsmeigė tritaškį (82:86).

Taikliu tolimu metimu atsakė Orelikas (85:86), Kevarrius Hayesas pelnė du taškus (85:88), kitoje atakoje Dovis Bičkauskis realizavo abi baudas (87:88). Po pertraukėlės Hayesas užsidirbo pražangą puolime, o netrukus Gagičius dvitaškiu išvedė šeimininkus į priekį (89:88).

Svečiams iš Kauno liko penkios sekundės ir paskutinę sekundę Hayeso taškai nulėmė jų pergalę (89:90).