2024, balandžio 13, Šeštadienis

Paskelbti gyventojų apklausos rezultatai

Panevėžio miesto savivaldybė skelbia sausio 16 d. Stetiškių bendruomenės iniciatyva surengtos apklausos rezultatus.

„Mūsų mieste įvyko pirma tokia gyventojų apklausa. Nors šįkart aktyvumas ir nebuvo didelis, tačiau neabejoju, kad apklausos būdu aiškinantis viso miesto gyventojams aktualius klausimus, susidomėjimas ir noras išsakyti savo poziciją būtų žymiai didesnis. Nors šios apklausos rezultatai nėra privalomi, labai naudinga žinoti gyventojų nuomonę, pagal galimybes į ją atsižvelgsime. Apklausoje dalyvavusieji aiškiai parodė, jog aeroklubo iškėlimui nepritaria, matome jų poziciją dėl būtinybės rekonstruoti Stetiškių gatvę. Primenu, kad jau iki apklausos paskelbimo buvo apsispręsta dėl šios gatvės nuo Aitvarų iki Stetiškių g. 42 tvarkymo, darbus planuojama pradėti jau šiais metais“, – sako meras Rytis Račkauskas.

Viešoje apklausoje dalyvavo 213 panevėžiečių – daugiausia Stetiškių mikrorajono gyventojų. Jie galėjo išsakyti nuomonę 7 pačių stetiškiečių iškeltais klausimais. Tiesa, apklausos organizavimo komisija užfiksavo skirtingą atsakymų skaičių, nes ne visi respondentai pareiškė poziciją visais klausimais, teisingai užpildė apklausos lapus ir pan.  

Ar reikalinga visiška Stetiškių gatvės rekonstrukcija (vamzdynų pakeitimas, šaligatvio klojimas, lietaus kanalizacijos, gatvės apšvietimo sutvarkymas, asfaltavimas)? „Taip“ atsakė 207, „ne“ – 4.

Ar riboti sunkiasvorio transporto eismą Stetiškių gatve? „Taip“ – 189, „ne“ – 20.

Ar nutraukti sunkiasvorio transporto priemonių vairuotojų mokymus autodrome (Pilėnų g. 64)? „Taip“ – 122, „ne“ – 79.

Ar iškelti aeroklubą (Stetiškių g. 74) į kitą vietą? „Ne“ – 115, „taip“ – 86.

Ar asfaltuoti Sūkurio gatvę ir atidaryti šiaurinę jos dalį? „Taip“ – 184, „ne“ – 20.

Ar paruošti Versmės gatvę su išvažiavimais į abi puses, neformuojant aklikelių? „Taip“ – 171, „ne“ – 25.

Ar nustatyti miesto statusui priskirtas apsaugos zonas (įvertinant autodromo, aeroklubo funkcionavimą miesto ribose)? „Taip“ – 173, „ne“ – 22.

- Reklama -

Naujausi straipsniai