Rugsėjo 2-6 d. Lietuvos futbolo U-19 rinktinė Armėnijoje sužaidė dvi draugiškas rungtynes su vietos futbolininkais. Lietuviai varžybas laimėjo rezultatu 4:0 ir 2:0. Lietuvos rinktinės sudėties branduolį sudarė buvę ir esami Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos auklėtiniai, o rinktinės vyr. treneris Virginijus Liubšys.

„Rinktinėje žaidė dešimt Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos buvusių ir esamų auklėtinių, kurie savo žaidimu prisidėjo prie šių pergalių. Džiaugiamės puikiu priėmimu, geromis gyvenimo ir treniruočių sąlygomis, kurios irgi turėjo įtakos mūsų pergalėms“, – sakė rinktinės vyr. treneris V. Liubšys.

Lietuvos futbolo rinktinėje pasižymėjo gimnazijos auklėtiniai Matijus Remeikis, Evaldas Urmanas. Rinktinėje taip pat žaidė gimnazistai Faustas Steponavičius, Motiejus Slivka, Faustas Steponavičius, Eimantas Dzinga, vartus gynė Danas Šimkevičius ir Darius Kublickas. Buvęs gimnazijos auklėtinis Armandas Kučys, dabar rungtyniaujantis Švedijoje, įmušė net 3 įvarčius.

Spalio 6-12 dienomis Lietuvos futbolo U-19 rinktinė dalyvaus svarbiausiose metų rungtynėse – atrankoje į Europos futbolo čempionatą vyksiantį Slovėnijoje. Atrankoje dalyvaus 4 komandos iš Lietuvos, Islandijos, Slovėnijos ir Italijos. Iš šio pogrupio į tolimesnes varžybas pateks dvi geriausios komandos.

 

Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos informacija

Print Friendly, PDF & Email