2024, gegužės 23, Ketvirtadienis

Pareigūnai varžėsi kroso bėgime

Šiandien Panevėžyje, Kultūros ir poilsio parke, vyko tradicinės Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnų bėgimo varžybos.

Dalyviai varžėsi asmeninėje ir komandinėje įskaitoje, dėl pirmosios vietos atkakliai kovėsi Rokiškio rajono policijos komisariato ir Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato komandos ir tik nedideliu skirtumu pergalę pavyko išplėšti rokiškėnams. Trečioji vieta atiteko Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato bėgikų komandai.

Asmeninėje įskaitoje, moterų grupėje, geriausius rezultatus pademonstravo Greta Melvydaitė iš Rokiškio rajono policijos komisariato, vyrų grupėje – Paulius Mažylis iš Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato.

Moterų grupėje prizines vietas užėmė Sandra Petroliūnaitė, kuri nuo nugalėtojos atsiliko vos keliomis sekundėmis ir liko antra, trečia – Danguolė Šermukšnienė iš Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato.

Vyrų grupėje antrasis buvo Arnoldas Klimovičius iš Rokiškio rajono policijos komisariato, trečioji vieta atiteko jo kolegai iš to paties komisariato – Laurynui Čiučeliui.

Bėgimo varžybų nugalėtojams įteikti diplomai ir atminimo dovanos, kelialapis į respublikines policijos pareigūnų kroso varžybas.

Vyresnioji specialistė Karolina Miganovičienė

- Reklama -

Naujausi straipsniai