2024, liepos 22, Pirmadienis

Pareigūnai mini Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną

reklama rubai

Kovo 10 dieną Panevėžio apskrities vyriausiasis policijos komisariatas iškilmingai minėjo Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną.

Nuoširdžiai sugiedojus himną su švente susirinkusius sveikino komisariato viršininkas Egidijus Lapinskas. Jis savo kalboje priminė lietuvių per šimtmečius nueitą nelengvą kelią, protėvių pastangas suvienyti ir apginti šalį. Sakė, kad šiandien Lietuva tęsiasi kiekviename iš mūsų, kiekvienas kuriame istoriją savo darbais, žodžiais. Nuo jų priklauso, kokia bus mūsų valstybė, ką apie šį laiką kalbės ateities kartos.

Ši šventė buvo ypatinga naujam policijos pareigūnui Audriui Klimkevičiui, kuris minėjimo metu ištarė priesaikos žodžius. Vaikinas minėjo, kad prisiekdamas tarnauti tėvynės labui vieną svarbiausių dienų Lietuvos istorijoje, pajuto dar didesnę savo pasirinkto kelio prasmę ir svarbą. Nestokojantis jaunatviško maksimalizmo naujasis pareigūnas žadėjo tarnyboje negailėti jėgų, dirbti uoliai ir atsakingai.

Po iškilmingos naujoko priesaikos ceremonijos, vadovas apdovanojo nusipelniusius policijos darbuotojus, dėkojo už kasdienes pastangas ir linkėjo pasiekti dar geresnių rezultatų.

Minėjimą tęsė istorikės Emilijos Juškienės pasakojimas, ji susirinkusiems priminė mūsų tėvynės istorijos vingius, sunkų kelią į laisvę, išsamiai papasakojo apie iškilius Panevėžio krašto žmones, kurie prisidėjo prie Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo.

Svečiai iš Biržų – „Saulės“ gimnazijos jaunimo choras „Solis Ortus“ nudžiugino puikiu muzikiniu pasirodymu ir užbūrė savo nuostabiais balsais.

Po minėjimo pareigūnai aktyviai dalyvavo kraujo donorystės akcijoje. Dovanodami kraujo sakė, jog vadovaujasi šūkiu „GINTI, SAUGOTI, PADĖTI“ tikėdami, kad gėris visada sugrįžta.

Šiandien Panevėžio apskrities policijos pareigūnai Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo šventę minės ir prisijungdami prie prasmingos akcijos – estafetinio Kovo 11-osios bėgimo vėlų vakarą.

Akimirkos iš minėjimo (video)

https://www.youtube.com/watch?v=HIV_V6_cvo4&t=1s

https://www.youtube.com/watch?v=N3BLFVwO3CU&t=1s

Vyresnioji specialistė Karolina Miganovičienė

- Reklama -

Naujausi straipsniai