Siaurojo geležinkelio remonto dirbtuvės Panevėžyje atgis – rugpjūčio 28 d. čia organizuojamas analogų neturintis didžiausias nemokamas elektroninės muzikos Aukštaitijoje renginys „Triukšmas traukinių depe“. Tai tarsi elektroninės muzikos gerbėjų meka, kur susipins gera muzika, istorija ir pramonė.

Tai, kad šiame renginyje netrūks parako, garantuoja muzikos vakarėlių komanda Panevėžyje „Good story“ ir Panevėžio plėtros agentūra. Vasaros užbaigtuvėmis vadinamame renginyje gros penkių didžėjų komanda, šaudys vėjo patrankos.

Koncerto metu pasirodys ir Andrej Anskinas, puikiai žinomas pasauliui kaip DJ Anske. Lietuvoje jis didžiausias trance ir progressive muzikos ekspertas. Renginyje taip pat pasirodys ilgametę patirtį sukaupę didžėjai Sun, Grey, Domi Depulse, Grand Canyon.

Įspūdį sustiprins ir neįprasta traukinių depo erdvė, kuri renginiui pasirinkta neatsitiktinai. Tai vienas iš būdų vystyti pramoninį turizmą Panevėžio mieste.

„Pramoninio turizmo traukos objektai praturtina tradicinių lankytinų objektų, tokių kaip muziejai, dvarai, bažnyčios, sąrašą ir atkreipia keliautojų, kurie ieško unikalių potyrių, naujų žinių bei domisi renginiais netradicinėse erdvėse, dėmesį. Panevėžio mieste yra nebenaudojamų ar neišnaudotų pramoninių erdvių, kurių įveiklinimas įvairiems kultūros, meno, muzikos renginiams prisidėtų prie miesto turizmo plėtros ir pramoninio turizmo vystymo“, – sako Panevėžio plėtros agentūros turizmo projektų vadovė Vilanda Reikalienė.

Didelio masto elektroninės muzikos renginį organizuoja jaunų ir aktyvių kūrėjų komanda „Good story“. Komandai svarbu skatinti jaunimą domėtis kultūra, pažinti muziką ir jaunus talentus.

„Tokiu būdu siekiame prisidėti ne tik prie turizmo plėtros mieste, bet ir atkreipiame dėmesį į jaunimą, jų kūrybą. Panevėžys turi daug slypinčio potencialo, tad norime tai parodyti visuomenei pakviesdami į renginį“, – skelbia „Good story“ komanda.

Tikimasi, kad renginys „Triukšmas traukinių depe“ taps koncertų industrinėse Panevėžio erdvėse pradininku ir jaunimas daugiau domėsis pramonės istorija, noriai lankys tokius objektus, juose organizuos renginius ir kitokias pramogas.

„Triukšmas traukinių depe“ elektroninės muzikos gerbėjų lauks Aukštaitijos siaurojo geležinkelio remonto dirbtuvėse (Geležinkelio g. 25B) rugpjūčio 28 dieną, 22 valandą. Įėjimas nemokamas.

Renginys organizuojamas įgyvendinant Panevėžio miesto savivaldybės finansuojamą projektą „Panevėžio pramonės legenda: istorija, tradicijos, žmonės“.

 

Panevėžio plėtros agentūros inf.

Komentarai
Print Friendly, PDF & Email