2024, gegužės 21, Antradienis

Panevėžys skelbia fontanų sezono pradžią

Pasigrožėti trykštančiais fontanais ir vandens purslais jau galima miesto centre – Laisvės aikštėje, gyventojų bei miesto svečių akis džiugina fontanas esantis Nepriklausomybės aikštėje, prie Švč. Trejybės bažnyčios ir Kultūros ir poilsio parke.

Kaip ir kasmet, prieš įjungiant, fontanai buvo kruopščiai išvalyti, patikrinti. Miesto puošmenomis – grojančiais ir skirtingais vandens purslų šokiais stebinančiais fontanais bus galima gėrėtis visą vasarą iki rudens. Atsižvelgiant į orų prognozes, fontanų veikimo sezonas gali būti pratęsiamas ir ilgesniam laikui. Šiemet fontanų veikimo grafikas panašus, kaip ir pernai – vandens šokio reginiu bus galima gėrėtis kasdien nuo 7.30 val. ryto iki sutemų. Savaitgaliais nuo 9 val. iki 23 val.

Netrukus Panevėžys turės ir dar vieną fontaną Marijonų sode. Jau parengtas fontano įrengimo projektas, artimiausiu metu bus perkami rangos darbai. Šiais metais fontanų priežiūrai numatyta skirti apie 18 tūkst. eurų.

Šiek tiek luktelti teks tik didžiojo Senvagės fontano su įspūdingomis vaizdo projekcijomis. Plaukiojantis didysis miesto fontanas, dėl sudėtingesnės paleidimo specifikos, dar ruošiamas eksploatacijai – po žiemos bus montuojamas iš naujo.

Šiltajam sezonui visus miesto fontanus paruošia ir prižiūri bendrovė „Aukštaitijos vandenys“.

- Reklama -

Naujausi straipsniai