Šiandien Panevėžio miesto savivaldybėje vyko pasitarimas, kurio metu buvo svarstomi karo pabėgėlių iš Ukrainos apgyvendinimo, maitinimo, socialinių paslaugų teikimo ir kiti svarbūs klausimai.

Apsvarstytos mieste galimos apgyvendinimo vietos – ir viešojo, ir privataus sektoriaus, kad būtų užtikrinta saugi pastogė, maitinimas ir kiti poreikiai bėgantiems nuo karo.

Pasitarime taip pat buvo paskirtas koordinatorius, kuris registruos panevėžiečius, galinčius neatlygintinai apgyvendinti karo pabėgėlius iš Ukrainos. Gyventojai šiuo klausimu kviečiami skambinti tel. (8 45) 501 324.

Pirmadienį miesto meras priims Lietuvos Raudonojo Kryžiaus atstovus, su kuriais apsvarstys bendradarbiavimo su nevyriausybinėmis organizacijomis galimybes, siekiant padėti nuo karo kenčiančiai Ukrainai ir jos piliečiams.

Panevėžiečiai, turintys laisvą butą, namą ar kambarį ir norintys padėti į Lietuvą atvykstantiems karo pabėgėliams iš Ukrainos, kviečiami prisidėti prie Nacionalinio savanorių pagalbos koordinavimo centro vykdomos iniciatyvos „Stiprūs kartu“. Išsamią informaciją rasite ČIA.

Print Friendly, PDF & Email