2024, liepos 15, Pirmadienis

“Panevėžys” pasipildė paskutiniu naujoku

reklama rubai

„Panevėžio“ futbolo klubas, finišavus vasaros perėjimų langui, pasipildė paskutiniu naujoku – juo tapo 30-metis senegalietis Seydina Keita, su kuriuo pasiektas susitarimas iki šio sezono pabaigos. Taip pat į komandą sugrįžo ir joje jau darbuojasi fizinio rengimo treneris Leonardo Iparraguirre.

Legionierius iš Senegalo savo karjerą pradėjo gimtinės „Diambars“ klube, vėliau priklausė Norvegijos „Molde“ ekipai ir 2017 metais persikėlė į Liepojos „Liepaja“ komandą ir joje šį sezoną darbavosi būtent su L. Iparraguirre. S. Keita „Liepaja“ gretose praleido net šešis sezonus iš eilės.

Šiemet Latvijos čempionate „Panevėžio“ naujokas pasirodė 13-oje rungtynių ir pastarąjį mačą žaidė birželio 22 dieną.

„Tiesą pasakius, itin daug apie Lietuvos čempionatą nežinojau ir teko priimti greitą sprendimą. Po to, ką man papasakojo fizinio rengimo treneris Leonardo Iparraguirre, su kuriuo aš dirbau „Liepaja“ klube, tai man suteikė motyvacijos prisijungti prie „Panevėžio“.

Iš turnyro lentelės matosi, kad komandai puikiai sekasi, tad mano tikslai – suteikti savo kuklios patirties, daug dirbti ir vieningai kovoti su savo komandos draugais dėl dviejų likusių šio sezono titulų“, – fk-panevezys.lt svetainei kalbėjo S. Keita.

„Panevėžio“ naujokas „Optibet A lygoje“ galės debiutuoti jau šio sekmadienio rungtynėse su Marijampolės „Sūduva“. Rugpjūčio 7 dieną „Hikvision“ arenoje 21-ojo turo dvikova prasidės nuo 17.55 val.

- Reklama -

Naujausi straipsniai