2024, gegužės 18, Šeštadienis

Panevėžys kviečia gurmaniškų vaišių pas Juozą Miltinį

Sausio 20 d. Vilniuje, „Litexpo“ parodų rūmuose, prasideda V tarptautinė turizmo ir aktyvaus laisvalaikio paroda „Adventur“, kviečianti paragauti Lietuvos ir pasaulio. Mūsų šalies miestai ir miesteliai gurmaniškas turizmo naujienas pristatys parodų salėje „Pažink Lietuvą“. 
Panevėžio turizmo informacijos centras (TIC) pakvies gurmaniškų vaišių pas J. Miltinį. Pasak TIC direktorės Daivos Tankūnaitės, genialusis režisierius mieste sukūrė ne tik intelektualų teatrą, bet  ir estetinį požiūrį į maistą. 
„Maistas J. Miltiniui buvo vidinės laisvės simbolis, – teigia režisierius Julius Dautartas. – Jau tada virė šviežiai skurdintų pupelių kavą, skanavo su bendraminčiais gerą prancūzišką vyną, mėgavosi ėrienos kumpio kepsniu ir savo užrašuose turėjo Lotaringijos dešrelių receptą. Gimtadienio proga gerbėjai režisieriui dovanodavo geltonų rožių“. 
„Adventur“ parodos svečiai, užsukę ir nusifotografavę Panevėžio stende, irgi bus apdovanoti geltonu rožės žiedu. Pokylių namai „Vasaris“ gėlės idėją pavertė ragaujamu saldumynu. Šiemet restoranas turistų grupėms organizuos gurmaniškas vaišes pagal maestro receptus. J. Miltinio palikimo studijų centras ir legendinio teatro aktoriai parodoje pasakos apie 2017 m. sezono naujienas. 

- Reklama -

Naujausi straipsniai