Studijų diena

Šiandien Panevėžio universaliojoje sporto arenoje vyksta „Studijų diena 2022“. Čia laukiami ne tik Panevėžio miesto 9–12 (I–IV) gimnazijos klasių mokiniai, bet ir miesto bendruomenė, siekianti esminių pokyčių savo gyvenime.

„Vienas svarbiausių ir atsakingiausių kiekvieno moksleivio apsisprendimų – tolesnio akademinio kelio pasirinkimas, būsimos karjeros planavimas. Mūsų siekis – suteikti profesionalią pagalbą apie ateitį mąstančiam jaunimui, padėti apsispręsti dėl būsimų studijų, kuo tiksliau perteikiant informaciją apie studijų kryptį ar profesiją. Todėl šiandien čia visą dieną laukia studijų konsultantai, ekspertai, verslo atstovai, profesijos patarėjai. Jie pasirengę konsultuoti apie karjeros galimybes atveriančias įvairias studijas, pasidalinti savo patirtimi. Džiaugiamės, kad Panevėžyje pirmą kartą vyksta toks puikus renginys ir kviečiame visus nepraleisti progos ir suskubti apsilankyti“, – sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėja Silvija Sėrikovienė.

Visą dieną Panevėžio universaliojoje sporto arenoje vyksta paskaitos ir susitikimai su mokymo įstaigų, verslo atstovais, karjeros konsultantais, buvusiais abiturientais-dabartiniais studentais ir garsiomis, įkvepiančiomis asmenybėmis. Renginio metu sudaryta galimybė tiesiogiai bendrauti su Lietuvos universitetų, kolegijų ir profesinio rengimo mokyklų atstovais. Vyks konferencija „Ateities pasirinkimai – lygtis su daugybe nežinomųjų. Kaip teisingai išspręsti?“, kurioje dalyvavo įmonės „Harju Elekter“ vadovas Tomas Prūsas, „Thermo Fisher Scientific“ verslo sistemų tobulinimo programų vadovas Donatas Staniulis, LSMU karjeros centro vadovas Linas Šablinskas, MRU „Startup Hub“ vadovas dr. Artūras Jurgelevičius ir kt.

Įėjimas nemokamas, renginys vyks iki 18 val., programą rasite ČIA. 

Print Friendly, PDF & Email