2024, birželio 21, Penktadienis

Panevėžyje vyks tarptautinė konferencija

reklama rubai

Spalio 10-11 d. Panevėžio kolegijoje vyks konferencija „Mokslo ir studijų tendencijos globalizacijos sąlygomis“. Šią jau 7-ąją tarptautinę mokslinę konferenciją organizuoja Panevėžio kolegija kartu su partneriais – Kolpingo kolegija (Lietuva), Daugpilio universitetu (Latvija), Konino valstybine aukštąja mokykla (Lenkija), Ordu Universitu (Turkija), Turība universitetu (Latvija), Lodzės universitetu (Lenkija).

Pranešėjai iš Lietuvos ir Europos dalinsis įžvalgomis apie globalizacijos poveikį technologijų, biomedicinos ir socialinių mokslų srityse.

Konferencijos mokslinio komiteto nario, Panevėžio kolegijos direktoriaus pavaduotojo mokslui ir plėtrai dr. Donato Bakšio teigimu, siekiama suburti įvairių sričių mokslininkus tyrėjus, besidominčius globalizacijos iššūkiais mokslui ir studijoms. Konferencijos dalyviams bus vertinga apžvelgti esamas akademinių tyrimų, susijusių su platesniu globalizacijos poveikiu visuomenei ir ekonomikai, tendencijas, aptarti pasiūlymus ir įžvalgas sprendžiant globalizacijos iššūkius.

Konferencijos pranešimai bus publikuojami tarptautinėje duomenų bazėje (CEEOL) referuojamame moksliniame žurnale „Taikomieji tyrimai studijose ir praktikoje – Applied Research in Studies and Practice“.

Konferencijos rėmėja – Panevėžio miesto savivaldybė.

- Reklama -

Naujausi straipsniai