2024, birželio 21, Penktadienis

Panevėžyje vyks pavasarinė mugė

reklama rubai

Balandžio 2 d. nuo 10 iki 16 val. Laisvės aikštėje veiks pavasarinė mugė. Organizatoriai kviečia nepraleisti išskirtinės galimybės įsigyti sodo ir daržo priemonių, maisto ir mados gaminių tiesiai iš gamintojų rankų. Jų būrys mugėje kaip niekada gausus – dalyvauti žada per 200 dalyvių iš visos Lietuvos.

Mugėje galėsite įsigyti gardžių lietuviškų maisto produktų. Čia lauks ūkininkų turgelis, šviežias tradicinis maistas, gardūs rankų darbo pyragai ir kiti gardėsiai. Taip pat rasite platų asortimentą natūralių prekių – gaminių iš medienos, vilnos ir kitų natūralių medžiagų.

Norintys pamaloninti ne tik skrandį, mugėje ras viliojančių idėjų, kaip atnaujinti drabužinę, ruošiantis šiltajam sezonui. Gyventojų lauks gausus būrys lietuviškų drabužių ir aksesuarų gamintojų, pristatysiančių pavasario-vasaros kolekcijas. Ieškantys stilingos aprangos galės įsigyti suknelių, rankinių, papuošalų, vyriškų drabužių ir aksesuarų, kurių nerasite nei vienoje standartinėje parduotuvėje.

Pamiršti nebus ir mažieji mugės lankytojai. Vaikams mugės dalyviai siūlys originalius rankų darbo žaislus ir kokybiškus, natūralių audinių drabužėlius.

 

Mugę organizuoja UAB „Easy fun“.

- Reklama -

Naujausi straipsniai