2024, birželio 23, Sekmadienis

Panevėžyje startuoja „Knygų Kalėdos“

reklama rubai

Jau 9-ąjį kartą Lietuvoje prieš didžiąsias žiemos šventes startuoja akcija „Knygų Kalėdos“. Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota ir toliau globojama respublikinė akcija tapo visuotiniu, knygų bičiulius visoje šalyje sutelkiančiu judėjimu ir skleidžia žinią – kviečia dovanoti knygas bibliotekoms, o vieni kitiems – džiaugsmą ir šilumą.

Kasmet ši akcija papildo bibliotekų lentynas ir skaitytojų gretas. Tačiau neretai bibliotekos turi vos vieną populiarios knygos egzempliorių, jo eilėje po kelis mėnesius laukia dešimtys skaitytojų. Padovanoję net ir vieną knygą, galite ne tik sutrumpinti eilę, bet ir prisidėti stiprinant skaitymo įgūdžius. Paskirkime šį laikotarpį geriems darbams, apsuptiems knygų, žinių ir bendravimo.

Pratęsdama gražią tradiciją Panevėžio miesto savivaldybės viešoji biblioteka kviečiame panevėžiečius branginti knygas, skaityti, bibliotekoms dovanoti naujų knygų ir džiaugsmą skaityti.

Naujas ar perskaitytas knygas atneškite į artimiausią biblioteką: viešąją (Kniaudiškių g. 34), „Židinio“ (Nemuno g. 76), Smėlynės (Smėlynės g. 49), Parko (Parko g. 37), Šiaurinę (Pušaloto g. 55), „Žiburėlio“ (Parko g. 49), „Šaltinėlis“ (Vasario 16-osios g. 10) ir vaikų literatūros skyrių „Žalioji pelėda“ (Kniaudiškių g. 38).

Akcija vyksta iki 2020 m. sausio 15 d.

- Reklama -

Naujausi straipsniai