2024, balandžio 23, Antradienis

Panevėžyje – pusfinalio serijos pabaiga, kova dėl bronzos startuos trečiadienį

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ stojo į dar vieną kovą Betsafe-LKL pusfinalyje. Sekmadienio vakarą Nenado Čanako auklėtiniai 66:95 (18:18, 13:26, 18:26, 17:25) namuose nusileido Kauno „Žalgiriui“, kuris iškovojo trečiąją pergalę, uždarė pusfinalio seriją (3:1) ir žengė į finalą. Panevėžiečiai kovą dėl bronzos su Jonavos „Cbet“ pradės jau trečiadienį (gegužės 31 d.) Panevėžyje.

Abi komandos rungtynes pradėjo realizavusios po visus šešis metimus iš žaidimo – įpusėjus pirmajam kėliniui rezultatas buvo lygus (14:14). Toks jis išliko ir pasibaigus ketvirčio laikui (18:18). Per pirmąsias dešimt minučių panevėžiečiai atliko šešis rezultatyvius perdavimus ir perėmė tris kamuolius.

Antrąjį kėlinį kiek sėkmingiau pradėjo svečiai iš Kauno, pabėgę į priekį aštuoniais taškais po Tylerio Cavannaugh tritaškio (22:30). „7bet-Lietkabelis“ deficitą sumažino, tačiau kėlinio pabaigoje žalgiriečiai vėl padidino persvarą, o po dviejų Luko Lekavičiaus tritaškių įgijo dviženklį pranašumą, su kuriuo ir užbaigė pirmąją mačo dalį (31:42).

Svečiai apsukų nemažino ir po ilgosios pertraukos: du tritaškius pataikė Edgaras Ulanovas, vieną pridėjo Cavnnaugh ir reguliorojo sezono laimėtojai jau įgijo dvidešimties taškų pranašumą (35:55). Panašią persvarą kauniečiams pavyko išlaikyti ir iki kėlinio pabaigos (49:70). Per pirmus tris kėlinius „Žalgiris“ realizavo dešimt tolimų metimų iš septyniolikos.

Ketvirtąjį kėlinį šeimininkai pradėjo šešiais taškais be atsako, bet Kazio Maksvyčio auklėtiniai neleido varžovams grįžti į rungtynes ir toliau sėkmingai išlaikė turimą persvarą. Likus keturioms minutėms komandas skyrė devyniolika taškų (62:81) ir laiko sugrįžti į rungtynes „7bet-Lietkabeliui“ jau nebeužteko.

Seriją dėl bronzos Panevėžio ekipa su Jonavos klubu pradės trečiadienį (gegužės 31 d.) Panevėžyje,