COVID-19Panevėžyje

Panevėžyje pradeda veikti informacinė vakcinacijos linija

Penktadienį, balandžio 2 d., Panevėžyje pradeda veikti informacinė vakcinacijos linija.

„Siekiame, kad vakcinacijos procesas vyktų kuo sklandžiau ir būtų teikiama kuo daugiau informacijos šia tema, todėl panevėžiečiams suteikiame galimybę sužinoti atsakymus į jiems kylančius klausimus apie skiepijimą, jo eigą, vakcinas. Tikimės, kad informacinė vakcinacijos linija, bus dar viena pagalba žmonėms, ieškant atsakymų apie vakcinaciją nuo COVID-19 ligos“, – sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Kazimieras Armonavičius.

Jei kyla klausimų apie vakcinas ir vakcinacijos eigą panevėžiečiai jau nuo rytdienos darbo valandomis nuo 8 iki 17 val. gali skambinti vakcinacijos linijos tel. +370 659 59705 arba +370 659 59764.

Šiuo metu skiepijami vyresni nei 65 m. amžiaus panevėžiečiai. Savo eilės laukia asmenys, turintys teisę prioriteto tvarka skiepytis vakcina nuo COVID-19 ligos. Į prioriteto sąrašą patenka socialines paslaugas teikiančių, asmens sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai, gyvybiškai svarbias valstybės funkcijas vykdančių, švietimo įstaigų darbuotojai, abiturientai, sporto organizacijų treneriai.

Primename, kad asmenys, kurie buvo atsisakę šio skiepo ir šiuo metu persigalvojo, kviečiami tą padaryti dabar. Panevėžiečiai gali registruotis išankstinėje pacientų registracijos sistemoje, naudojant elektroninį prisijungimą arba kreiptis į savo šeimos gydytoją, kad juos užregistruotų.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Gal patiks?

Taip pat skaitykite:

Back to top button