2024, balandžio 13, Šeštadienis

Panevėžyje – pirmoji internetinės rinkodaros konferencija

Gegužės 18 d. Panevėžyje organizuojama pirmoji regioninė konferencija „Internetinė rinkodara verslui: daugiau galimybių augti“, kurioje bus apžvelgtos skaitmeninės rinkodaros aktualijos ir tendencijos. Renginys skirtas Panevėžio ir Utenos apskrityse dirbantiems rinkodaros ir pardavimų vadovams bei specialistams, įmonių savininkams. Renginį organizuoja skaitmeninės rinkodaros agentūra „Raibec“. 

„Visos naujienos greičiausiai pasiekia Vilnių, o regionai kartais užmirštami. Panevėžyje taip pat yra įmonių, kurioms aktualios naujausios pardavimų internete priemonės, būtent todėl norime pasidalinti jomis čia. Šiandien verslo – nesvarbu, smulkaus, vidutinio ar stambaus – potencialūs klientai  yra internete: čia galima juos pasiekti, bendrauti ir parduoti. Kiek ir kaip internetinė rinkodara gali prisidėti prie didesnių pardavimų ir auginti verslą? Tai ir bus pagrindinė konferencijos tema,“ – teigia „Raibec“ įkūrėjas Remigijus Kuliešius.

Renginys vyks viešbutyje „Romantic“. Skaitmeninės rinkodaros specialistai dalinsis įžvalgomis apie efektyviausias priemones, kaip pasiekti tikslinę auditoriją internete, padidinti verslo žinomumą, svetainės lankomumą ir pardavimus. Pirmąkart į regioną pakviesti ir „Google“ specialistai pasidalins naujienomis apie „AdWords“ reklamą ir jos galimybes.

Renginys nemokamas, vietų skaičius ribotas.

Daugiau informacijos ir registracija į renginį www.rinkodaraverslui.lt

- Reklama -

Naujausi straipsniai