2024, balandžio 18, Ketvirtadienis

Panevėžyje nepasklido daugiau nei 600 narkotikų dozių

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai sulaikė tris asmenis dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis.

Šį kartą į teisėsaugos akiratį pateko A. G., gim. 1990 m., A. G., gim. 1994 m., R. L., gim. 1988 m. Du iš jų įtariami narkotinių medžiagų platinimu Panevėžyje.

2017 m. kovo mėn. pabaigoje, Panevėžyje atlikus kratas gyvenamuose būstuose, pagalbinėse patalpose, automobiliuose, rasta ir paimta, įtariama, kokaino ir kanapių. Įtariama, kad kvaišalus platino A. G. ir R. L. Be narkotinių medžiagų, pareigūnai rado bei paėmė pakavimo, svėrimo priemones, kitus tyrimui reikšmingus daiktus.

Policijos operacija pavyko, ir po miesto gatves nepasklido daugiau nei 600 dozių narkotinės medžiagos.

Vienam įtariamųjų skirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas, kitiems paskirtas rašytinis pasižadėjimas neišvykti ir namų areštas.

Už tokio nusikaltimo padarymą įstatymas numato iki 8 metų laisvės atėmimo bausmę.

Ikiteisminį tyrimą kontroliuoja Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.

Panevėžio apskrities policijos pareigūnai kreipiasi į Panevėžio apskrities gyventojus su prašymu, kad asmenys turintys informacijos apie prekybą žmonėmis, narkotinių ar psichotropinių medžiagų platinimą ar platintojus, praneštų, kreiptųsi į Panevėžio apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą Panevėžyje, Tulpių g. 60, tel. (8 45) 503 013, o asmenys, turintys informacijos, tačiau vengiantys viešumo, gali kreiptis anoniminiu tel. (845) 503 333.

Vyresnioji specialistė Rasa Meištė

- Reklama -

Naujausi straipsniai