2024, gegužės 22, Trečiadienis

Panevėžyje neįgaliųjų teatrų festivalis „Širdys vilčiai plaka“

Gegužės 10 d. 10 val. Muzikiniame teatre prasideda festivalis „Širdys vilčiai plaka“. Profesionalioje teatro scenoje dalyvaus trupės iš įvairių Lietuvos miestų, atvyks dalyviai iš Latvijos.

Daugybė jaunų, entuziastingų ir teatru gyvenančių dalyvių vienoje salėje, nuoširdžios šypsenos visų veiduose, įkvepiantys jaunųjų aktorių ir jų vadovų atsiliepimai apie teatrų festivalį, emocionaliai visiems kartu atliekama, festivalio himnu tapusi daina „Seni draugai“ – tai tik keletas akcentų iš 20 metų vykusių tarptautinių teatrų festivalių „Širdys vilčiai plaka“…

Panevėžio „Šviesos“ specialiojo ugdymo centras jau 21 metai organizuoja tarptautinį neįgaliųjų teatrų festivalį „Širdys vilčiai plaka“. Teatrų festivalis turi savo logotipą, kurį sukūrė dailininkė Emilija Taločkienė ir festivalio dainą – V. Stakėno „Seni draugai“.

Pagrindinis festivalio tikslas – suteikti galimybę neįgaliam vaikui atsiskleisti, išmokti pasitikėti savo jėgomis. Neįgaliųjų vaikų vaidmenys labai svarbūs, visi artistai jaučiasi laimingi savo gebėjimais pradžiuginę ar nustebinę draugus, šeimos narius, svečius.

- Reklama -

Naujausi straipsniai