2024, birželio 20, Ketvirtadienis

Panevėžyje lankėsi Socialinės apsaugos ir darbo ministras

reklama rubai

Panevėžio miesto Savivaldybėje lankėsi LR Socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis, viceministrė Vilma Šilalienė ir ministro patarėja Kristina Paulikė.

Panevėžio miesto savivaldybėje pristatyta vaiko teisių apsaugos sistemos pertvarkos eiga ir būdai, kaip veiksmingai teikti reikalingą pagalbą socialiniai jautrioms visuomenės grupėms. Susitikime dalyvavo diskusijoje Švietimo ir jaunimo reikalų, Sveikatos, Socialinių reikalų, Vaiko teisių, Teisės ir viešosios tvarkos, Socialinių paslaugų centro, Panevėžio A. Bandzos kūdikių ir vaikų globos namų, Šv. Juozapo globos namų, Atviro jaunimo centro atstovais. Efektyvi pagalba šeimai, vaikų saugumo užtikrinimas ir profesionalių socialinių globėjų tinklo plėtra, žmonių su negalia integracija į bendruomenę. Kaip to pasiekti – pagrindinė diskusijos  tema.

Panevėžyje L. Kukuraitis apsilankė Panevėžio socialinių paslaugų centre ir su darbuotojais aptarė teikiamų paslaugų kokybę. Taip pat aplankė Panevėžio Algimanto Bandzos kūdikių ir vaikų globos namus. Pastarieji dalyvauja institucinės globos pertvarkoje ir dalis čia gyvenančių vaikų jau išsikėlė gyventi į bendruomenę. Pasak globos namų atstovų, tuštėjančias patalpas ateityje ketinama panaudoti kitoms reikalingos paslaugoms teikti, pavyzdžiui, atokvėpio ar palydėjimo.

- Reklama -

Naujausi straipsniai