Gegužės 10-11 d. Panevėžio bendruomenių rūmuose vyks vienas iš unikalių miesto renginių – tarptautinis vaikų ir jaunimo džiazo muzikos festivalis „Jazz fontanas“. Renginio autorius ir vadovas – kompozitorius, džiazo muzikos atlikėjas Rimantas Bagdonas.

Tai jau 18 metus iš eilės vykstantis renginys, sutraukiantis talentingą jaunąją kartą, pasirinkusią intelektualų, mąstymo šablonus ardantį džiazo kelią.

Šių metų svečiai – atlikėjai (vokalo ar instrumentų solistai, ansambliai, grupės) iš visos Lietuvos, Baltarusijos, Rusijos. Laukiami net trys bigbendai. O D kategorijoje varžysis ir senjorai.

Vertinimo komisijos nariai – profesionalūs Lietuvos džiazo muzikos atlikėjai, kritikai, dėstytojai. Komisijos pirmininkė – muzikologė, pedagogė, lektorė, radijo laidų džiazo tema vedėja Jūratė Kučinskaitė. Festivalio didžiųjų prizų kūrėjas – stiklo virtuozas Remigijus Kriukas. Festivalio grafinio ženklo autoriai – dailininkai Gintaras Grigas ir Rita Kosmauskienė. Renginio vedėjai – R. Bagdonas ir kultūros žurnalistė Valentina Žigienė.

Print Friendly, PDF & Email