2024, liepos 18, Ketvirtadienis

Panevėžyje duris atvėrė pirmoji „Caffeine“ kavinė

reklama rubai

Pirmoji Panevėžio „Caffeine“ įsikūrė miesto centre J. Urbšio gatvėje. Panevėžio miesto savivaldybės administracijos Miesto plėtros skyriaus vedėjas sako, kad pavasarį jaučiamas miesto pagyvėjimas. Kavinių tinklo vadovas antrina, kad nuo pat atidarymo pradžios pastebimas vietinių gyventojų palaikymas.

Kavinių tinklo atstovai pasakoja, kad tinkamos vietos kavinei Panevėžyje ieškojo jau kurį laiką. Anot „Caffeine“ valdančios įmonės „Reitan Convenience Lietuva“ vadovo Sauliaus Žilėno, atidarydama naujas vietas bendrovė visuomet siekia būti šalia gyventojų ir prisitaikyti prie jų poreikių, pagalvoti ne tik apie patogią vietą, bet ir bendruomenei, aplinkai draugiškus, tvarius sprendimus.

„Nesvarbu, kuriame mieste pradedame savo veiklą, visur atsinešame patirtį ir kokybę, ypatingą dėmesį skiriame aplinkai, norime, kad darbuotojai ir klientai jaustųsi patogiai. Visuomet siekiame, kad mūsų kavinės būtų „gyvos“ ir atspindėtų čia apsilankančių žmonių nuotaiką bei poreikius“, – sako įmonės vadovas.

Tinklo kavinės išsiskiria akcentais, kurie būdingi tam tikrai vietai. Ruošiantis atidarymui ieškoma bendruomenei svarbių simbolių, kuriuos būtų galima integruoti. Panevėžyje esančioje kavinėje – vėžys, simbolizuojantis miesto vardo kilmę, ir dviratis – judėjimo ir miesto ritmo simboli. Vietiniams dviratis taip pat primena iš čia kilusius dviračių sporto talentus.

„Jaučiame, kad buvome čia labai laukiami. Jau pirmąją kavinės darbo dieną jautėme vietinių gyventojų įsitraukimą. Iš karto sulaukėme klientų, kurie atėjo čia tiek kokybiškos kavos, tiek išnaudoti patogių erdvių pokalbiams ar darbui“, – sako S. Žilėnas.

Panevėžio miesto savivaldybės administracijos Miesto plėtros skyriaus vedėjas Jokūbas Leipus sako, kad šiuo metu mieste maitinimo paslaugas teikia kiek daugiau nei šimtas maitinimo įstaigų. Anot jo, pastarieji metai buvo permainingi šiam sektoriui, tačiau pavasaris įprastai yra pagyvėjimo metas, kai padaugėja į lauką išneštų staliukų ir saule, ypač atnaujintuose parkuose, besidžiaugiančių kavinių lankytojų.

Tai 60-oji „Caffeine“ kavinių tinklo kavinė Lietuvoje. Tinklo kavinėse kokybiškos kavos tradicija puoselėjama Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Druskininkuose, Šiauliuose, Panevėžyje, Tauragėje, Palangoje, Nidoje bei Juodkrantėje. Pirmoji tinklo kavinė atidaryta 2007 m.

 

- Reklama -

Naujausi straipsniai