2024, liepos 18, Ketvirtadienis

Panevėžyje dar kartą renkama parama miestui partneriui Vinyciai

reklama rubai

Panevėžio miesto savivaldybė vėl pradeda rinkti labdarą Ukrainos miesto partnerio gyventojams. Parama bus renkama kasdien nuo 14 iki 20 val. Panevėžio atvirame jaunimo centre (Ramygalos g. 18) iki šio šeštadienio, kovo 26 d. (imtinai).

Gyventojai kviečiami pasirinkti konkrečius produktus ar jų grupę iš pateikiamo sąrašo ir pirkinius pristatyti tvarkingose pakuotėse. Visa tai užtikrins efektyvesnį paramos transportavimą.

Gyventojų prašoma prisidėti prie paramos nuperkant:
įvairių kruopų;
miltų;
pusryčių dribsnių;
įvairių konservų;
vandens ir gaiviųjų gėrimų plastikiniuose buteliuose;
asmens higienos prekių, reikmenų (dantų pastos, dantų šepetėlių, dušo reikmenų ir kt.).
Panevėžiečiai savo finansinę paramą gali pervesti į specialią Savivaldybės paramos Ukrainai sąskaitą. Atliekant pavedimą būtina nurodyti šią informaciją:

Gavėjas: Panevėžio miesto savivaldybės administracija
Paramos sąskaita IBAN: LT34 7300 0101 1581 8414
Mokėjimo paskirtyje nurodyti: PARAMA.

Praėjusią savaitę į Panevėžio miestą partnerį Vinycią buvo pristatyta pirmoji humanitarinės pagalbos siunta, dalį jos paaukojo įvairios miesto verslo įmonės, bendruomenės, pavieniai gyventojai. Iš Panevėžio buvo išvežta medicinos reikmenų, įvairių higienos priemonių, maisto produktų (konservų, šokolado, sausainių ir kt.), termodrabužių, pirštinių, sausų karinių maisto davinių, kanceliarinių prekių ir kt. Bendra krovinio vertė į Vinycią siekė per 50 tūkst. Eur. Kilus klausimų, skambinkite tel. 8 618 33 683.

- Reklama -

Naujausi straipsniai