2024, balandžio 13, Šeštadienis

Panevėžyje bus surengtas ekonomikos forumas

Jau gegužės 5-ąją dieną Panevėžyje verslo, švietimo ir kultūros atstovai susitiks bendram tikslui – diskusijai apie Panevėžio ateitį, miesto ambiciją. Tai bus diena idėjoms bei pranešimams apie verslą, pramonę, kultūrą bei švietimą – kertines kryptis kuriant klestintį miestą, kuriame gera gyventi. Panevėžio Ekonomikos Forumas „Panevėžio ambicija: Šiandien – Rytoj – 2030” skirtas ir panevėžiečiams, ir miesto svečiams.

Forumo tikslas – sukurti erdvę kokybiškai diskusijai apie miesto dabartį, ateitį ir ambicingą viziją. Griausime stereotipus apie Panevėžį, įrodysime, jog Panevėžys stiprus pramonės, kultūros, verslo miestas ir paskatinsime teigiamus pokyčius nubrėždami miesto vystymosi gaires.
Renginio metu planuojama aptarti keturias skirtingas sritis keturių sesijų metu: investicijų skatinimo, švietimo bei talentų pritraukimo, verslo konkurencingumo ir miesto kultūrinio identiteto. Kiekvienos sesijos metu pranešimus skaitys ir diskutuos savo sričių profesionalai – nuo verslininkų iki žurnalistų.

Tarp Forumo pranešėjų bus VšĮ “Investuok Lietuvoje” Generalinis direktorius Mantas Katinas, Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas Arnoldas Pranckevičius, UAB „Schmitz Cargobull Baltic“ Generalinis direktorius Raimundas Petrauskas, Global Lithuanian Leaders vadovė Kotryna Stankutė-Jaščemskienė, knygos “Pietinia Kronikas” autorius Rimantas Kmita, Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas, UAB “Factobotics” direktorius Justinas Katkus ir kiti savo sričių atstovai.

Renginio partneriai: Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje, Panevėžio miesto savivaldybė, Global Lithuanian Leaders, Turing Society, Global Shapers Vilnius Hub.

Renginio organizatoriai: “Panevėžio City Alumni” klubas – bendruomeniniu pagrindu besikuriančio aktyvių Panevėžiečių ir miestui neabejingų profesionalų tinklas, kurio tikslas yra sujungti iš savo miesto išvykusius, tačiau jam neabejingus, žmones su gimtąja bendruomene ir paskatinti bendrauti, kurti, veikti kartu.

- Reklama -

Naujausi straipsniai