2024, liepos 27, Šeštadienis

Panevėžiui – III vieta Lietuvos jaunių ir sporto vilčių žaidynėse

Vilniuje apdovanoti 2017 m. Lietuvos jaunių ir sporto vilčių žaidynių nugalėtojai bei prizininkai. Panevėžys III vietą užėmė antrojoje žaidynių grupėje, į priekį praleidęs Klaipėdą ir Šiaulius.
Geriausius rezultatus pasiekė baidarių ir kanojų irkluotojai, dviratininkai, stalo teniso ir triatlono sportininkai. II vietas pelnė kiokušin karate, regbio sportininkai, lengvaatletininkai. Šiuolaikinės penkiakovės sportininkai bendroje įskaitoje užėmė III vietą. Panevėžiečiai varžėsi 18 sporto šakų, iš viso jų buvo 38.
Geriausiu Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo treneriu išrinktas panevėžietis Vytautas Vaičikonis. I vietos taip pat skirtos treneriams Remigijui Olšauskui (kiokušin karate), Anatolijui Smirnovui (regbis), Vidmantui Urbonui (triatlonas). II vietos atiteko Algirdui Šalkauskui (orientavimosi sportas), Vidmantui Urbonui (šiuolaikinė penkiakovė), Broniui Kraujeliui (triatlonas). III vietos skirtos merginų rankinio trenerei Aldonai Šlėktienei, Egidijui Čeponiui (sunkioji atletika), Broniui Kraujeliui (šiuolaikinė penkiakovė).
2017 m. Lietuvos jaunių ir sporto vilčių žaidynių varžybose dalyvavo per 20 tūkst. jaunųjų šalies sportininkų.