2024, liepos 27, Šeštadienis

Panevėžio triatlonininkai Austrijoje iškovojo net du medalius

Praėjusį savaitgalį Austrijos kurorte Kicbiuhelyje vyko Europos triatlono čempionatas, kuriame Lietuvos rinktinės nariai iškovojo net du medalius. Panevėžietis Tautvydas Kopūstas užėmė antrą, o Tadas Sereika – trečią vietas.

Dar nei vienose tokio lygio pirmenybėse – Senojo žemyno ar pasaulio triatlono čempionatuose – Lietuvos atstovai nebuvo iškovoję daugiau nei vieno medalio. T. Kopūstas 20-24 m. amžiaus grupėje olimpinėje distancijoje iškovojo sidabro medalį. Olimpinę distanciją (1500 m plaukimas, 40 km dviračiu, 10 km bėgimas) sportininkas įveikė per 2 val. 5 min. 9 sek. Šioje amžiaus grupėje iš viso dalyvavo 33 atletai.

T. Sereika 18-19 m. amžiaus grupėje čempionate užėmė trečią vietą. Jis olimpinę distanciją įveikė per 2 val. 21 min. 8 sek.

Merginų jaunimo varžybose startavusi R. Sargūno sporto gimnazijos auklėtinė Evelina Tomkevičiūtė (1 val. 3 min. 49 sek.) užėmė 36-tą vietą.