2024, birželio 12, Trečiadienis

Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto studentams įsteigtos trys mecenato stipendijos

Trims geriausiai įvertintiems Kauno technologijos universiteto Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto (KTU PTVF) studentų baigiamiesiems darbas bendrovės „Stigma“ direktorius Alfredas Zigmantas įsteigė 3 mecenato stipendijas. 
Dvi 200 Eur. mecenato stipendijos bus skiriamos dviems technologijos mokslų pirmosios pakopos studijų programos „Automatika ir valdymas“ studentams. Dar viena, 400 Eur. stipendija, bus skirta antrosios pakopos studijų programos „Valdymo technologijos“ studentui(-ei).
Geriausius studentų darbus išrinks baigiamųjų darbų gynimo kvalifikacinė komisija, remdamasi nustatytais kriterijais konkurso būdu, pritarus „Stigma“ ekspertams. 
„Mums labai džiugu, kad studentai, pasižymėję puikiais studijų rezultatais ir moksline veikla, yra ne tik mūsų fakulteto, Universiteto pasididžiavimas, bet juos pastebi ir vertina verslo  atstovai. Glaudus bendradarbiavimas tarp verslo ir mokslo, o juo labiau verslo investicija į jauną žmogų yra prasminga, nes tuomet, kai studentas jaučiasi pastebėtas, įvertintas ir reikalingas, jis yra motyvuotas siekti aukščiausių rezultatų. 
Mes, kaip fakulteto akademinė bendruomenė, nuoširdžiai džiaugiamės gražiu „Stigma“ pavyzdžiu, tapus KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto mecenatais“, – mintimis dalinosi fakulteto dekanė Daiva Žostautienė.  
„Stigma“ generalinis direktorius A. Zigmantas stipendijas KTU PTVF absolventams įteiks birželio 23 d., diplomų įteikimo šventės metu, Juozo Miltinio dramos teatre. 

- Reklama -

Naujausi straipsniai