2024, gegužės 3, Penktadienis

Panevėžio sporto centro ugdytiniai Lietuvos čempionatų pirzininkai

Baigėsi Lietuvos lengvosios atletikos uždarų patalpų sezonas. Lietuvos lengvosios atletikos jaunių čempionate Panevėžio sporto centro ugdytiniai iškovojo trečias vietas: Kasparas Bačianskas 60 m b/b bėgim rungtyje ir Adomas Čeponis , 7-kovės rungtyje. Lietuvos suaugusiųjų ir jaunimo čempionate, vykusiame Klaipėdoje dalyvavo ir Panevėžio sporto centro ugdytiniai. Šiose varžybose Kristupas Seikauskas, 60 m bėgimo rungtyje – Lietuvos saugusiųjų čempionate iškovojo trečią vietą, o Lietuvos jaunimo čempionate – pirmą vietą, Lietuvos jaunimo čempionate Gytis Brazdžiūnas, 7- kovės runtyje, iškovojo antrą vietą, Kasparas Bačianskas, 60 m. b/b bėgimo rungtyje – ketvirtą vietą, o Mantas Stanevičius – penktą vietą.

Po Lietuvos suaugusiųjų ir jaunimo čempionato panevėžietis Kristupas Seikauskas dalyvavo Lietuvos rinktinės gretose Tarptautinėse lengvosios atletikos varžybose Minske ir užėmė aukštą septintą vietą. Šiose varžybose dalyvavo sportininkai iš 15 šalių.

Du sportininkai, Gytis Brazdžiūnas ir Adomas Čeponis, dalyvaus atstovaus Lietuvos komandai Baltijos šalių daugiakovių čempionate, kuris vyks kovo 13-15 d.d. Estijoje. Panevėžio sporto centro ugdytinius treniruoja trenerė A.Dobregienė.