2024, balandžio 19, Penktadienis

Panevėžio sporto centro ugdytinė – orientavimosi sporto čempionė

Praėjusią savaitę Merkinės apylinkėse vyko tarptautinės daugiadienės orientavimosi sporto varžybos „Takas 2022“, kuriose dalyvavo ir prizines vietas užėmė Panevėžio sporto centro ugdytiniai.

4 dienas vykusiose orientavimosi sporto varžybose W18 grupėje Miglė Činčikaitė užėmė 1 vietą ir tapo šios grupės čempione. Pirmą varžybų dieną sportininkė turėjo nubėgti 5 kilometrus ir surinkti 14 kontrolinių punktų, antrą dieną – 4,3 kilometrus ir 11 kontrolinių punktų, trečią – 5,5 kilometrus ir 16 kontrolinių punktų, ketvirtą – 4 kilometrus ir 17 kontrolinių punktų. Tadas Mackevičius M16 grupėje buvo trečias. Sportininkas pirmą varžybų dieną įveikė 4,5 kilometrus ir surinko 14 kontrolinių punktų, antrą –  4,3 kilometrus ir 13 kontrolinių punktų, trečią dieną – 5,3 kilometrus ir 15 kontrolinių punktų, ketvirtą – 3,6 kilometrus  bei 17 kontrolinių punktų.

W12 grupėje Armantė Šimaitė užėmė ketvirtą vietą. Pirmą dieną sportininkei teko įveikti 3,1 kilometrą ir surinkti 8 kontrolinius punktus, antrą dieną – 2 kilometrus ir 6 kontrolinius punktus, trečią dieną – 1,6 kilometrus ir 6 kontrolinius punktus, ketvirtą – 2,6 kilometrus ir 11 kontrolinių punktų.

MBW17 grupėje Agilė Kevėnaitė taip pat buvo ketvirta. Sportininkė pirmą dieną nubėgo 8,8 kilometrus ir surinko 16 kontrolinių punktų, antrą – 8,1 kilometrą ir 11 kontrolinių punktų, trečią – 8,2 km ir 13 kontrolinių punktų, ketvirtą – 4 kilometrus ir 15 kontrolinių punktų. Šiuos sportininkus treniruoja Algirdas Šalkauskas.

Iš viso varžybose dalyvavo per 650 dalyvių iš Lietuvos, Latvijos ir Lenkijos.

Primename, kad birželio 30 d. – liepos 5 d. Vengrijoje vyks Europos jaunių ir jaunučių orientavimosi sporto čempionatas, kuriame Lietuvos rinktinės sudėtyje dalyvaus ir šaliai atstovaus du Panevėžio sporto centro ugdytiniai. Tai Tadas Mackevičius ir Miglė Činčikaitė.