2024, kovo 29, Penktadienis

Panevėžio sporto centro sunkiaatlečiams sėkmingos varžybos

Savaitgalį mieste vyko sunkiosios atletikos turnyras „Panevėžio taurė 2023“, kuriame sėkmingai 2023-iuosius pradėję Panevėžio sporto centro sunkiaatlečiai užėmė prizines vietas.

„Pirmą kartą organizavau tokias varžybas ir matau, kad jos pavyko. Į Panevėžį atvyko didžiųjų sunkiosios atletikos miestų atstovai, sulaukėme 16 merginų ir 45 vaikinų. Džiaugiuosi Panevėžio sporto centro ugdytinių pasiekimais ir tikiu, kad šiemet laimėsime dar ne vieną medalį“, – sakė sunkiosios atletikos treneris Dovydas Sužiedelis.

Svorio kategorijoje iki 49 kg Orinta Klementjevaitė iškėlusi 8 kg ir išstūmusi 11 kg sveriančią štangą užėmė antrą vietą. Vakarei Valuckytei (svorio kategorija iki 55 kg) iškėlus 15 kg ir išstūmus 24 kg sveriančią štangą buvo užimta trečia vieta. Svorio kategorijoje iki 59 kg Airida Jasiūnaitė taip pat užėmė trečią vietą. Sportininkė iškėlė 25 kg ir išstūmė 35 kg sveriančią štangą. Tomas Gasiūnas (svorio kategorija iki 89 kg) varžybose laimėjo 2 vietą. Sportininkas iškėlė 73 kg ir išstūmė 93 kg sveriančią štangą. Lukas Gvazdauskas (svorio kategorija iki 49 kg), Domas Dragūnas (svorio kategorija iki 55 kg) ir Vakaris Grinka (svorio kategorija +109 kg) užėmė trečias vietas (15-19 kg,  33-45 kg ir 60-70 kg).

Sunkiosios atletikos turnyre dalyvavo sportininkai iš Panevėžio, Vilniaus, Telšių, Klaipėdos, Anykščių, Alytaus ir Marijampolės.

Treneris D. Sužiedelis džiaugiasi, kad Panevėžio sporto centro ugdytiniai sėkmingai pasirodė dar vienose, prieš pat Naujuosius metus Rokiškyje vykusiose tarptautinėse varžybose. Domas Dragūnas iškėlė 38 kg ir išstūmė 47 kg sveriančią štangą. Šis rezultatas sportininkui garantavo pirmą vietą. Tomas Gasiūnas (svorio kategorija iki 81 kg) bei Kamilė Grinskytė (svorio kategorija iki 71 kg) užėmė antras vietas (70-85kg ir 30-38 kg). Vakarė Valuckytė iškėlusi 17 kg ir išstūmusi 21 kg sveriančią štangą užėmė trečią vietą. Šiose varžybose dalyvavo sunkiaatlečiai iš Panevėžio, Rokiškio, Vilniaus, Telšių r. ir Latvijos.

Panevėžio sporto centro sunkiaatlečius treniruoja Dovydas Sužiedelis bei Gintautas Čeponis.