2024, gegužės 23, Ketvirtadienis

Panevėžio sporto centro sunkiaatlečiai triumfavo turnyre Estijoje

Šį savaitgalį Estijoje vyko tarptautinis sunkiosios atletikos turnyras, skirtas Aleksandro Rumyantsevo atminimui pagerbti. Čia su pusšimčiu dalyvių iš Lietuvos, Estijos bei Suomijos savo jėgą demonstravo ir Panevėžio sporto centro sunkiaatlečiai.

Geriausiai varžybose sekėsi Kajui Matuzevičiui, kuris tapo svorio kategorijos iki 61 kg  nugalėtoju. Toje pačioje svorio kategorijoje varžęsis Abid Oleive Yakobas laimėjo trečią vietą. Ketvirtas vietas užėmė Karolis Vičinas (sv. kat. iki 89 kg) ir Matas Kubiliūnas (sv. kat. iki 96 kg).

„Džiugu, kad visi varžybose dalyvavę jaunieji sunkiaatlečiai pagerino savo asmeninius rezultatus, tokie pasiekimai suteikia dar didesnę motyvaciją tobulėti. Šiuo metu sportininkai gyvena varžybų laukimo nuotaikomis, kaip tik šį penktadienį vyksime į Šilutę, į Lietuvos jaunimo U20 sunkiosios atletikos čempionatą. Su stipriausiais šalies sunkiaatlečiais teisę varžytis iškovojo net 4  Panevėžio sporto centro ugdytiniai, žinoma tikimės medalių. Po jų, gegužės 25 d., yra suplanuotos dar vienos Gargžduose vyksiančios varžybos“, – kalbėjo Panevėžio sporto centro sunkiosios atletikos treneris Gintautas Čeponis.

Sportininkus varžyboms ruošia Panevėžio sporto centro sunkiosios atletikos treneriai Gintautas Čeponis ir Dovydas Sužiedelis.

- Reklama -

Naujausi straipsniai