2024, balandžio 19, Penktadienis

Panevėžio sporto centro stalo tenisininkai pelnė prizines vietas

Šalčininkuose vyko Lietuvos jaunių komandinio stalo teniso čempionato finalinės varžybos, kuriose sidabrą ir bronzą iškovojo Panevėžio sporto centro ugdytiniai.

„Abi komandos, tiek vaikinai, tiek merginos, sužaidė labai gerai, užimtos prizinės vietos, esu patenkintas rezultatais“, – teigia Panevėžio sporto centro stalo teniso treneris Valdas Martinkus.

Varžybose Panevėžio sporto centro merginų komanda – Aleksandra Zajankauskaitė, Evelina Kozmianaitė, Laura Grigorukaitė, Smiltė Morkūnaitė – iškovojo antrą vietą ir pasidabino sidabru. Salėje jos susitiko su Vilniaus, Kauno, Mažeikių, Klaipėdos rajono bei Jonavos merginomis. Panevėžietės rezultatu 3:0 įveikė Klaipėdos rajono bei Jonavos komandas, prieš Mažeikius laimėjo rezultatu 3:1, prieš Kauną – 3:2 ir tik žaidžiant su vilnietėmis buvo patirta nesėkmė (1:3).

Vaikinų grupėje Panevėžio sporto centro komanda iškovojo trečią vietą bei pasidabino bronza. Vaikinai rungtynėse susitiko su Vilniaus, Kauno, Jonavos, Utenos bei Telšių komandomis. Panevėžiečiai rezultatu 3:0 įveikė Jonavos bei Utenos komandas, Telšių vaikinai buvo įveikti rezultatu 3:1. Varžybose nusileista 2 komandoms – Kauno (1:3) ir Vilniaus (0:3).  Panevėžiečių vaikinų komandoje žaidė Gytis Knezius, Martynas Glodenis, Danas Šimkus ir Orestas Pilaitis.

Stalo teniso čempionato finalinėse varžybose dalyvavo po 10 vaikinų ir merginų komandų iš Panevėžio, Vilniaus, Šiaulių, Kauno miesto ir rajono, Jonavos, Vilkaviškio, Šalčininkų, Mažeikių, Šilutės, Telšių, Utenos bei Klaipėdos rajono. Sportininkų komandos žaidė po 5 rungtynes.