2024, liepos 27, Šeštadienis

Panevėžio sporto centro šachmatininkai – tarptautinio festivalio prizininkai

Savaitgalį Anykščiuose vyko tarptautinis šachmatų festivalis „Ruduo Anykščiuose 2023“, kuriame Panevėžio sporto centro ugdytiniai užėmė prizines vietas.

Open B turnyre U12 amžiaus grupėje dalyvavęs Tautvydas Petronis surinkęs 6,5 taško iš 8 galimų užėmė antrąją vietą. Pasak šachmatų trenerės Astos Liobikienės, Tautvydas varžėsi vyresniųjų grupėje, jei berniukas būtų žaidęs savo amžiaus grupėje – U8 – jis būtų tapęs šios grupės čempionu.

U10 mergaičių grupėje žaidusi Paulina Baltonytė įveikusi savo varžoves užėmė pirmąją vietą. Tos pačios amžiaus grupės dalyvė Austėja Liobikaitė užėmė antrąją vietą. U12 mergaičių amžiaus grupėje antroji vieta atiteko Ievai Isajevaitei, trečioji – Godai Ažusienytei, ketvirtą vietą užėmė Emma Victoria Seifert.

Open A turnyre U18 amžiaus grupėje dalyvavęs trenerio Virginijaus Lakiūno auklėtinis Julius Paltanavičius laimėjo trečiąją vietą.

Varžybose dalyvavo žaidėjai iš Panevėžio, Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Ukmergės, Anykščių, Pasvalio, Kupiškio bei kaimyninės Latvijos.

Panevėžio sporto centre žaisti šachmatais moko Asta Liobikienė ir Virginijus Lakiūnas.