2024, liepos 14, Sekmadienis

Panevėžio sporto centro rankininkės džiaugiasi pasiekimais

reklama rubai

Baigėsi 2021-2022 metų Lietuvos jaunučių U15 rankinio II diviziono čempionato reguliaraus sezono rungtynės, kuriose puikiai žaidė Panevėžio sporto centro merginų komanda.

„Džiaugiuosi savo auklėtinių pasiekimais. Visgi reguliaraus sezono metu patyrėme tik vieną pralaimėjimą ir iškovojome net vienuolika pergalių. Tik kartą rezultatu 19:17 nusileidome Šiaulių SC „Dubysa“ II komandai. Šiuo metu II diviziono rezultatų lentelėje esame užsitikrinę 34 taškus, lygiai tiek pat, kaip ir mūsų pagrindinės priešininkės iš Šiaulių. Abi komandos lentelėje dalinamės 1-2 vietas. Tačiau vertinant, kaip rungtyniauja abi komandos, galiu pasakyti, kad mano merginos yra 1-oje vietoje“, – sako Panevėžio sporto centro rankinio trenerė Laura Salamanavičė.

Panevėžio sporto centro rankininkės laukia svarbiausių šio sezono rungtynių – II diviziono finalinio etapo, kuris vyks jau šį savaitgalį, balandžio 23-24 d. Finalinio etapo metu 1 ir 2 vietas užėmusios komandos pateks į I diviziono ketvirtfinalio varžybas.

„Mūsų komandos tikslas – finaliniame etape kovoti dėl pirmos vietos ir savo jėgas išbandyti su pirmojo diviziono komandomis ketvirtfinalio varžybose“, – teigia L. Salamanavičė.

- Reklama -

Naujausi straipsniai