2024, birželio 22, Šeštadienis

Panevėžio sporto centro rankininkai pasipuošė bronzos medaliais

reklama rubai

Vilniuje vyko Lietuvos jaunučių U15 rankinio čempionato finalinis ketvertas, kuriame dalyvavę Panevėžio sporto centro rankinio trenerio Mindaugo Barzdenio ugdytiniai iškovojo bronzos medalius.

Pusfinalyje panevėžiečiai susitiko Vilniaus SM „Tauras“ ekipą, kuriai visgi nepavykus pasipriešinti teko pripažinti priešininkų pranašumą 14:31 (4:13). Kovoje dėl trečios vietos ir bronzinių medalių susitikus su Varėnos SC komandos rankininkais jau pirmame kėlinyje mūsiškiai įsiveržė į priekį ir jį pabaigė rezultatu 15:4. Antro kėlinio metu panevėžiečiai neleido priešininkams įgyti pranašumo, tad juos įveikę rezultatu 29:14 užtikrintai šventė pergalę. Į geriausiųjų žaidėjų septynetą išrinktas rankininkas Vainoras Vertelka, geriausias Panevėžio sporto centro komandos žaidėjas tituluotas Nojus Karvelis.

„Praėjusiais metais finalinėse varžybose lygiosiomis sužaidėme su Varėnos SC komanda, tad likome ketvirti. Šiemet turėjome ambicijų užimti aukštesnę vietą, norėjome atsirevanšuoti, vaikinai puikiai žaidė ir pelnytai iškovojo trečią vietą. Šis sezonas buvo tikrai geras, dalyvavome ne tik šalies, bet ir tarptautiniuose turnyruose Lenkijoje bei Čekijoje, taip pat patekome į Lietuvos rankinio finalus. Noriu padėkoti vaikinų tėveliams, kurie patikėdavo savo atžalas ir išleisdavo į varžybas, na o vaikinams linkiu karštos, sportiškos vasaros“, – kalbėjo treneris M. Barzdenis.

Panevėžio sporto centro U15 jaunučių komandoje žaidžia Martynas Lukoševičius, Svajūnas Vaičiūnas, Astijus Vieštautas, Tautvydas Vieštautas, Emilijus Pužauskas, Paulius Krulikauskas Dominykas Nikulinas, Karolis Užusienis, Aronas Kirsnys, Vainoras Vertelka, Ignas Karčiauskas, Nojus Karvelis, Ridas Montvilas, Herkus Jonas Tallat-Kelpša, Aldas Milkintas ir Lukas Steponaitis.

- Reklama -

Naujausi straipsniai