2024, balandžio 24, Trečiadienis

Panevėžio sporto centro orientacininkai džiaugiasi pasiekimais

Savaitgalį Palangoje vykusiose Lietuvos orientavimosi taurės varžybose jėgas bandė iš visos Lietuvos suvažiavę nuo 10 iki 85 metų sportininkai. Čia sėkmingai pasirodė ir Panevėžio sporto centro ugdytiniai.

Dvidešimtmečių grupėje čempionais tapo Dovydas Šinkevičius ir Malvina Girinskytė. Nugalėtojo vardą šešiolikmečių grupėje pelnė ir Salvijus Strolė. Šešiolikmečių grupėje antrą vietą užėmė Miglė Činčikaitė.

Šešiolikmečių grupėje Tadas Mackevičius užėmė 5, Ugnė Gabreliūnaitė – 6, Agilė Kevėnaitė – 7 ir Džiugas Karvelis – 8 vietas. Gytis Spundzevičius aštuoniolikmečių grupėje liko 9.

Sportininkus varžyboms ruošia treneris Algirdas Šalkauskas.

Šių varžybų tikslas – skatinti visuomenę sistemingai sportuoti, ugdyti garbingos kovos ir kilnaus elgesio principus, populiarinti orientavimosi sportą.

Lietuvos taurės varžybas organizuoja Lietuvos orientavimosi federacija.