2024, birželio 16, Sekmadienis

Panevėžio sporto centro lengvaatletė S. Paukštytė – Lietuvos daugiakovių čempionė

Praėjusį savaitgalį Šiauliuose dvi dienas vyko Lietuvos jaunučių, jaunių ir jaunimo daugiakovių čempionatai, kuriuose varžėsi Panevėžio sporto centro lengvosios atletikos trenerės Aldonos Dobregienės ugdytiniai.

Jaunučių amžiaus grupėje 7-kovėje dalyvavusi Smiltė Paukštytė surinkusi 4133 taškus užėmė pirmą vietą ir tapo šalies čempione. Sportininkė barjerinio bėgimo 100 m distanciją įveikė per 15,94 sek., peršoko į 1 m 43 cm iškeltą kartelę, rutulį nustūmė 11 m 32 cm, 200 m distanciją įveikė per 26,45 sek., nušoko į tolį 4 m 70 cm, ietį numetė 34 m 14 cm bei 800 m distanciją įveikė per 2 min. 50 sek. Toje pačioje amžiaus grupėje dalyvavusi Rugilė Tupalskytė užėmė devintą, o Liepa Mėlynytė – dešimtą vietas. Jaunių amžiaus grupėje dalyvavusi Gilija Mėlynytė užėmė šeštą vietą.

Jaunių amžiaus grupės atstovai Aidas Armokas ir Martynas Klimavičius varžėsi 10-kovėje. Jiems reikėjo bėgant įveikti 100, 400 bei 1500 m distancijas, šokti į tolį bei aukštį, nustumti rutulį, numesti diską bei kartį, taip pat įveikti barjerinio bėgimo 110 m distanciją. Susumavus gautus rezultatus Aidas Armokas  užėmė penktą, o Martynas Klimavičius – šeštą vietas.

Šis savaitgalis Panevėžio sporto centro lengvaatlečiams nusimato ir vėl itin darbingas, sportininkai vyks į Kauną dalyvauti Lietuvos lengvosios atletikos federacijos taurės atvirose varžybose.