2024, balandžio 19, Penktadienis

Panevėžio sporto centro lengvaatlečių rankose – 31 medalis

Panevėžio sporto centro ugdytiniai iš Utenoje vykusių vaikų ir jaunučių lengvosios atletikos varžybų „Aukštaitijos taurė 2023“ namo parvežė 31 medalį – 12 aukso, 13 sidabro ir 6 bronzos.

Vaikų amžiaus grupėje dalyvavusi Ignė Stakauskaitė 60 m barjerinio bėgimo rungtį įveikė per 10,70 sek. ir laimėjo pirmąją vietą. 60 m per 8,84 sek. nubėgusi Emilija Celiešiūtė užėmė antrąją, o Liepa Valikonytė, (8,90 sek.) trečiąją vietas. Elzė Rasiulytė atbėgo ketvirta, Santa Stančiauskaitė – penkta, Greta Pauliukaitė bei Matas Bartkevičius – aštunti. 200 m bėgimo rungtį Liepa Valikonytė įveikė antra (30 sek.), Ugnė Šteinaitė (30,47 sek.) trečia,  Elzė Rasiulytė  ir Pijus Špokauskas – ketvirti, Santa Stančiauskaitė – šešta. 500 m distanciją Arnas Lukoševičius įveikė per 1 min. 31 ir finišavo pirmas, Ignas Gumbinas (1 min. 36 sek.) buvo antras. Greta Pauliukaitė tą pačią distanciją įveikė per 1 min. 39 sek.16 ir užėmė antrąją vietą, vos per 34 milisekundes nuo jos atsiliko Ramunė Telyčėnaitė (1 min. 39 sek. 50), kuri laimėjo trečiąją vietą. Liepa Mėlynytė peršokusi į 1 m 35 cm aukštį iškeltą kartelę pelnė antrąją vietą. Ugnė Šteinaitė rutulį nustūmė 10 m 32 cm. Tai jaunajai sportininkei užtikrino antrąją vietą. Šioje rungtyje dalyvavusi Justė Mašalaitė buvo septinta. Šuolio į tolį rungtyje Ignė Stakauskaitė nušokusi 4 m 53 cm laimėjo antrąją, toje pačioje rungtyje dalyvavusi Liepa Mėlynytė užėmė penktą vietas.

Jaunučių amžiaus grupėje dalyvavusi Gilija Mėlynytė 100 m barjerinio bėgimo rungtį įveikė per  19,44 sek. ir laimėjo pirmąją vietą. Barjerinio bėgimo 110 m distanciją Džiugas Kopūstas įveikė per 18,48 sek. ir finišavo antras. 100 m per 13,22 sek. įveikusi Emilija Kropaitė pasidabino aukso medaliu, Benas Malinauskas taip pat buvo pirmas (12,45 sek.), Martynas Klimavičius – trečias (12,75 sek.). Mėta Narbutaitė užėmė ketvirtą, Vesta Bajoriūnaitė – penktą, Kamilė Bučelytė – šeštą, Evita Morkelytė – septintą vietas. 200 m bėgimo rungtį greičiausiai įveikė ir aukso medaliais pasidabino Gabrielė Janušauskaitė (27,34 sek.) bei Benas Malinauskas (24,71 sek.). Martynas Klimavičius (25,61 sek.) ir Emilija Kropaitė (27,35 sek.) atbėgo antri, Smiltė Paukštytė (28,05 sek.) – trečia, Ugnius Janušauskas – ketvirtas, Evita Morkelytė – aštunta, Kamilė Bučelytė ir Julius Aukštikalnis – devinti. Gabrielė Janušauskaitė greičiausia buvo ir 600 m bėgimo rungtyje, kurią įveikusi per 1 min. 48,44 sek. laimėjo pirmąją vietą, Faustai Valuckytei (1 min. 49 sek.) priklausė antroji vieta. Šuolio į aukštį rungtyje peršokusi į 1 m 55 cm aukštį iškeltą kartelę pirmąją vietą užėmė Viltė Poviliūnaitė, antrąją – Džiugas Kopūstas (1 m 65 cm), trečiąją – Gilija Mėlynytė (1 m 45 cm), ketvirtą –  Urtė Šteinaitė, šeštą – Aistė Veretinskaitė, septintą – Rugilė Tupalskytė. Šuolio į tolį rungtyje Viltė Poviliūnaitė nušokusi 4 m 83 cm laimėjo pirmąją vietą. Smiltė Paukštytė (4 m 64 cm) buvo antra, Aleksandra Maskaliovaitė užėmė šeštą, o Rugilė Tupalskytė – septintą vietas. 800 m distanciją greičiausiai įveikė Ugnius Janušauskas, kuris laimėjo pirmąją vietą.

Šiuos sportininkus varžyboms ruošia Panevėžio sporto centro lengvosios atletikos treneriai Aldona Dobregienė. Remigijus Jakubauskas, Kristina Sabalytė, Brigita Šiaučiūnaitė, Viktorija Barvičiūtė, Rimvydas Smilgys.