2024, gegužės 23, Ketvirtadienis

Panevėžio sporto centro lengvaatlečiai papildė medalių kraitį

Panevėžio sporto centro ugdytiniai vyko į Biržus dalyvauti lengvosios atletikos atvirame čempionate. Varžybos vyko trijose amžiaus grupėse – jaunučių (gimusių 2009-2010 metais), jaunių (gimusių 2007-2008 metais) ir jaunuolių (gimusių 2005-2006 metais). Į čempionatą susirinko gausus dalyvių būrys iš šiaurės, rytų ir vidurio Lietuvos bei kaimyninės Latvijos. Šiose varžybose visose amžiaus grupėse sėkmingai startavo Panevėžio sporto centro lengvaatlečiai, kurie iškovojo visą glėbį medalių.

Jaunučių amžiaus grupė. 100 m bėgimas: Liepa Valikonytė – 1 vieta (13,43 sek.),  Julius Aukštikalnis – 2 vieta (12,75 sek.), Aurėja Mackevičiūtė (13,91 sek.) ir Lukas Mažukna (12,89 sek.) – 3 vieta, Sofija Pavlijutė – 4 vieta, Aretas Gasiūnas – 5 vieta, Uršulė Šveinauskė – 6 vieta, Emilija Celiešiūtė ir Almantas Arelis – 7 vieta, Darija Folkmanaitė – 8 vieta.

200 m bėgimas: Smiltė Paukštytė (26,94 sek.) – 1 vieta, Julius Aukštikalnis (25,33 sek.) – 2 vieta, Emilija Celiešiūtė ir Lukas Mažukna – 4 vieta, Kotryna Masilionytė – 5 vieta, Aretas Gasiūnas – 6 vieta, Aurentas Ardavičius – 7 vieta, Sofija Pavlijutė ir Vakaris Paulauskas – 8 vieta.

400 m bėgimas: Ugnius Janušauskas (56,41 sek.) – 3 vieta, Aušrinė Markauskaitė ir Vakaris Paulauskas – 5 vieta, Ignas Baltrimavičius – 7 vieta.

1000 m bėgimas: Arnas Lukoševičius – 7 vieta, Ignas Gumbinas – 9 vieta.

Šuolis į aukštį: Darija Matukaitytė (1 m 55 cm) – 1 vieta, Liepa Mėlynytė (1 m 45 cm) – 2 vieta.

Šuolis į tolį: Smiltė Paukštytė (5 m 2 cm) – 1 vieta, Rapolas Juknius (6 m 6 cm) – 2 vieta, Evita Vidzėnaitė – 8 vieta.

Rutulio stūmimas: Rugilė Tupalskytė (9 m 95 cm) – 1 vieta, Rapolas Juknius (6 m 6 cm) – 2 vieta.

Jaunių amžiaus grupė. 100 m bėgimas: Patricija Grigalionytė (13,01 sek.) – 1 vieta, Aidas Armokas (11,80 sek.) – 3 vieta, Martynas Klimavičius – 4 vieta, Vesta Bajoriūnaitė – 6 vieta, Ugnė Martuzaitė – 7 vieta.

200 m bėgimas: Patricija Grigalionytė (27,48 sek.) – 1 vieta, Aidas Armokas (24,36 sek.) – 2 vieta.

400 m bėgimas: Gabrielė Janušauskaitė (1 min. 3 sek.) ir Benas Malinauskas (52,35 sek.) – 1 vieta, Evelina Kaškelytė (1 min. 5 sek.) – trečia vieta.

Šuolio į aukštį rungtyje Gilija Mėlynytė (1 m 55 cm) užėmė 1 vietą, rutulio stūmimo rungtyje Martynas Klimavičius (11 m 10 cm) buvo antras.

Jaunuolių amžiaus grupė. 200 m bėgime Ieva Valiulytė (36,14 sek.) finišo liniją kirto antra, ta pati sportininkė 400 m distanciją įveikė pirma (1 min. 11 sek.). Šuolio į aukštį rungtyje dalyvavusi Neda Vidzėnaitė užėmė pirmą vietą (1 m 63 cm), o šuolio į tolį – trečią (4 m 95 cm).

4×100 estafetiniame bėgime dalyvavusios Liepa Valikonytė, Patricija Grigalionytė, Emilija Celiešiūtė bei Smiltė Paukštytė buvo greičiausios ir užėmė pirmą vietą. Sportininkių rezultatas – 51,45 sek.

Varžybose dalyvavo Panevėžio sporto centro lengvosios atletikos trenerių Aldonos Dobregienės, Remigijaus Jakubausko, Brigitos Šaučiūnaitės, Kristinos Sabalytės ir Rimvydo Smilgio ugdytiniai.

- Reklama -

Naujausi straipsniai