2024, gegužės 18, Šeštadienis

Panevėžio sporto centro imtynininkas D. Deveikis – Lietuvos suaugusiųjų čempionas

Anykščiuose dvi dienas vyko 78-asis Lietuvos laisvųjų, moterų, graikų-romėnų imtynių suaugusiųjų čempionatas, kuriame kovojo per 100 atletų. Su pajėgiausiais šalies imtynininkais varžėsi bei prizines vietas užėmė Panevėžio sporto centro ir imtynių sporto klubo „Imtis“ ugdytiniai.

Varžybų metu ant menčių paguldęs 4 sportininkus Dovydas Deveikis (55 kg) iškovojo  Lietuvos suaugusiųjų imtynių čempiono titulą. Su stipriausiais imtynininkais kovojęs Lukas Boguševičius užėmė penktą vietą.

Dar dvi prizinės vietos atiteko jau buvusiems Panevėžio sporto centro ugdytiniams, šiuo metu besitreniruojantiems sporto klube „Imtis“. Nugalėtoju tapo Europos ir pasaulio čempionatų prizininkas Kristupas Šleiva (67 kg), trečiąją vietą užėmė Erikas Čerepokas.

Panevėžio sporto centre graikų-romėnų imtynių treniruotes veda Marius Baranauskas ir Andrius Vaičiūnas.