2024, birželio 23, Sekmadienis

Panevėžio sporto centro dziudistų rankose – net 21 medalis

reklama rubai

Savaitgalį Kėdainiuose vyko Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių dziudo čempionatas, kuriame puikiai pasirodė Panevėžio sporto centro ugdytiniai.

„Džiaugiuosi puikiu sportininkų pasiekimu, tokiose didelio masto varžybose. Jose dalyvavo per 600 dalyvių iš visos Lietuvos. Ir nors ne visiems pasisekė užlipti ant apdovanojimų pakylos, tačiau ugdytiniai įgavo patirties, sustiprino motyvaciją toliau sportuoti ir siekti pergalių“, – sakė Panevėžio sporto centro dziudo treneris Kęstutis Trumpis.

Vaikų (U12) amžiaus grupėje savo svorio kategorijose pirmą vietą laimėjo ir ant nugalėtojos pakylos laiptelio atsiimti aukso medalio lipo Gustė Morkelytė. Antras vietas laimėjo ir sidabru pasidabino Adriana Giršvaitė, Goda Ažusienytė, Mėta Šachovaitė ir Eglė Šachovaitė. Trečias vietas pelnė Dovydas Mikšionis, Marius Petkevičius, Liepa Šachovaitė ir Ugnė Šiaulinskaitė.

Jaunių (U16) amžiaus grupėje savo svorio kategorijose ant tatamio nenugalima buvo Nadia Lukasehvskaja, kuri namo grįžo su aukso medaliu. Antrą vietą laimėjo Patrikas Taura, o treti buvo Arminas Perevičius ir Laurynas Kruopas.

Jaunučių (14) amžiaus grupėje savo svorio kategorijose geriausiai kovojo ir pirmas vietas pelnė Kajus Charenka, Joris Fiodorovas ir Aretas Mačinskas. Antras vietas laimėjo  Gustė Morkelytė ir Dovydas Mikšionis. Varžybose trečias vietas iškovojo Estina Jozėnaitė, Arminas Jutelis ir Nadia Lukasehvskaja.

Šiuos sportininkus treniruoja Panevėžio sporto centro treneriai Kęstutis Trumpis, Ričardas Balta, Vidas Klimašauskas ir Ieva Klimašauskienė.

Sveikiname sportininkus ir jų trenerius su puikiais pasiekimais bei linkime skambių pergalių ateityje!

 

Panevėžio sporto centro informacija

- Reklama -

Naujausi straipsniai