2024, liepos 27, Šeštadienis

Panevėžio sporto centro dziudistams – medalių lietus

Lengvosios atletikos manieže po dviejų metų pertraukos vyko Tarptautinis atviras jaunimo, jaunučių, vaikų dziudo čempionatas, skirtas Lietuvos karių dienai paminėti. Ant tatamio įvairaus amžiaus grupėse kovoję Panevėžio sporto centro ugdytiniai pasidabino įvairių spalvų medaliais. Iš viso jų iškovota 40. Pirmas vietas pelnė ir aukso medaliais pasidabino 12 Panevėžio sporto centro ugdytinių, 8  – laimėjo sidabrą, bronzą iškovojo net 20 jaunųjų sportininkų.

Varžybose dalyvavo apie 250 dziudo sportininkų iš Panevėžio miesto ir rajono, Vilniaus, Šiaulių, Kauno, Biržų, Kėdainių, Alytaus, Telšių, Plungės, Šilutės, Elektrėnų, Palangos, Pasvalio, Latvijos bei Ukrainos. Šiomis varžybomis siekiama plėtoti draugiškus ryšius su sportininkais iš kaimyninių šalių bei Lietuvos miestų ir rajonų, skatinti sportininkus sistemingai užsiimti dziudo sportu, ugdyti garbingos kovos ir kilnaus elgesio nuostatas.

Siekiant ugdyti patriotizmą bei plėtoti bendradarbiavimą su Lietuvos kariuomene, Krašto apsaugos savanorių pajėgų Vyčio apygardos 5-ąja rinktine, varžybų metu buvo vykdoma Lietuvos kariuomenės ginklų paroda, dalyviai turėjo galimybę dalyvauti šaudymo pratybose, iš arti apžiūrėti ginklus, pabendrauti su kariais, pasivaišinti kareiviška koše.

Panevėžio sporto centre dirbantys dziudo treneriai Kęstutis Trumpis, Ričardas Balta, Ieva Klimašauskienė ir Vidas Klimašauskas džiaugiasi auklėtinių pasiekimais bei ateityje linki gerų kovų bei pergalių.