2024, balandžio 20, Šeštadienis

Panevėžio sporto centro dviratininkų pasiekimai Lietuvos MTB XCO varžybose

Savaitgalį Siguldoje (Latvija) „Fischer“ slidinėjimo centre, antrą kartą surengtas jungtinis „VeloExpress“ Latvijos ir Lietuvos kalnų dviračių (MTB) olimpinio kroso (XCO) čempionatas, kuriame laurus skynė Panevėžio sporto centro – klubo „Greitis“ dviratininkai.
Lietuvos dviratininkai kovojo 15-oje šalies čempionato grupių, o Lietuvos čempionų titulus iškovojo septynių grupių nugalėtojai. 32,6 km (7 ratai) įveikė per 1 val. 39 min. 52 sek. ir Lietuvos čempionato bronzos medalį pelnė daugkartinis šalies vicečempionas Domas Manikas. Pirmą vietą užėmė „13-16 Hobby“ grupėje dalyvavęs Vėjas Musteikis. Darius Ivanauskas jaunių grupėje liko ketvirtas.

Sportininkus treniruoja Anatolijus Novikovas. Čempionate, kurį surengė Latvijos ir Lietuvos dviračių sporto federacijos, dalyvavo 118 Latvijos ir 53 Lietuvos dviratininkai.