2024, kovo 28, Ketvirtadienis

Panevėžio sporto centro dviratininkai pelnė prizines vietas

Savaitgalį Panevėžio sporto centro ugdytiniai dalyvavo dvejose Lietuvos dviračių sporto federacijos organizuotose varžybose, kuriose pelnė prizines vietas.

Šeštadienį, rugpjūčio 6 d., Klaipėdos rajone, Lapiuose vyko Lietuvos kalnų dviračių (MTB) kroso maratono (XCM) čempionatas ir „Žemaitijos taurė 2022“, kuriose dalyvavo beveik 200 dviratininkų.

M14 amžiaus grupėje Elžbieta Seliavaitė atvažiavo antra ir pasidabino sidabru. V14 amžiaus grupėje Vėjas Musteikis taip pat buvo antras. Vyrų elito grupėje Domas Manikas užėmė trečią vietą ir pelnė bronzą. Pažymime, kad MTB dviračių sportas labai smarkiai skiriasi nuo įprastų lenktynių plente – dalyviai važiuoja sudėtingo, klampaus paviršiaus, kalvotais, miškingais ir žvyro dangos keliais.

Sekmadienį, rugpjūčio 7 d., Kėdainiuose vyko azartiškas Lietuvos dviračių sporto žiedinių lenktynių (kriteriumo) čempionatas, kuriame jėgas išmėgino per 100 dalyvių.

Mergaičių amžiaus grupėje Deimantė Zeleniauskaitė ir vėl užėmė antrą vietą bei savo kolekciją papildė dar vienu sidabro medaliu. Berniukų amžiaus grupėje Tadas Trakelis pelnė ketvirtą, o jaunučių mergaičių amžiaus grupėje varžiusi Aistė Aukštuolytė – 7 vietas.

Sveikiname sportininkus ir jų trenerius Anatolijų Novikovą bei Tomą Usevičių su pasiekimais.