2024, gegužės 2, Ketvirtadienis

Panevėžio sporto centro dviratininkai dalyvavo treko varžybose Indonezijoje

Džakartoje (Indonezija) vyko pirmasis Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) organizuotas treko Tautų taurės varžybų etapas, kuriame dalyvavo ir Panevėžio sporto centro ugdytiniai Vasilijus Lendel bei Olivija Baleišytė. Abu sportininkai iškovojo  devintas vietas.

V. Lendel devintą vietą užėmė sprinto lenktynėse. Jis kvalifikacijoje tarp 48 dalyvių buvo aštuntas. Sportininkas keirino rungtyje užėmė 23 vietą. Šioje rungtyje iš viso dalyvavo 53 dalyviai. V. Lendel treniruoja Panevėžio sporto centro treneris Anatolijus Novikovas

O. Baleišytė omniume, kurį sudaro keturios rungtys, susumavus galutinius rezultatus, užėmė devintą vietą. Sportininkė skrečo rungtyje buvo penkta, tempo lenktynėse – dešimta, eliminavime – devinta, o 80 ratų (20 km) grupinėse lenktynėse dėl taškų taškų nepelnė. Iš viso čia dalyvavo 29 dviratininkės. O. Baleišytė į finalą, kuriame dalyvavo 24 dviratininkės, pateko po atrankos varžybų – 40 ratų (10 km) grupinių lenktynių. Panevėžietė pirmajame atrankos važiavime užėmė dešimtą vietą. Iš dviejų atrankos važiavimų į finalą pateko po 12 sportininkių. O. Baleišytės treneris – Dmitrii Leopold.

Antrasis UCI treko Tautų taurės varžybų etapas vyks kovo 14-17 dienomis Kaire (Egiptas).