Panevėžio sporto centro dviratininkai dalyvavo Europos treko čempionate

Europos jaunių ir jaunimo treko dviračių čempionato trasoje susitiko perspektyviausi žemyno sportininkai, o tarp jų – ir Panevėžio sporto centro ugdytiniai. Vokietijoje vykusiose varžybose Lietuvos rinktinės sudėtyje startavo trenerių Anatolijaus Novikovo ir Dmitrii Leopold ugdytiniai.  Ryškiausiai Lietuvos rinktinės gretose sužibėjo jaunių grupėje startavęs Dovydas Činga. Sportininkas keirino rungtyje pademonstravo puikų tempą ir taktinį pasirengimą – finale dėl 7–12 vietų jis finišavo pirmas ir Europos čempionatą užbaigė septintoje pozicijoje. Tai aukščiausias Panevėžio sporto centro ugdytinių pasiekimas šiame čempionate.

Stiprų pasirodymą sprinto rungtyse demonstravo ir jaunosios sportininkės. Deimantė Zelenauskaitė su dar viena Lietuvos rinktinės atstove sėkmingai įveikė kvalifikacinį etapą ir pateko tarp geriausiųjų atkrintamosiose varžybose. Nors tolimesnėje kovoje sportininkėms teko susitikti tarpusavyje, pats patekimas į šį etapą patvirtino jų pasirengimą konkuruoti tarptautiniu lygiu. Deimantė taip pat keirino rungtyje užėmė 12 vietą Europoje.

U23 amžiaus grupėje Panevėžio sporto centro atstovė Lauryna Valiukevičiūtė sprinto kvalifikacijoje užėmė 13 vietą, pateko į atkrintamąsias varžybas, o keirino rungtyje finišavo dešimta. Sportininkė parodė stabilų rezultatą ir garbingai atstovavo Lietuvai tarp stipriausių savo amžiaus grupės dviratininkių.

Europos čempionato iššūkius priėmė ir Eimantas Vadapalas, kuris U23 vyrų keirino rungtyje užėmė 12 vietą.